V Itálii byl uloven rekordní sumec

velikost písma:  A A A
08.03.2015, 19:00     Autor: Ing. Zbyněk Pokorný     6152 zobrazení     1 komentář

Italský rybář jménem Dino Ferrari se na italské řece Pád dočkal životního úlovku.

Sumec vážil neuvěřitelných 127 kilogramů a měřil 2,7 metru. Tento úlovek je považovaný za největší úlovek sumce na udici.

Ferrari, který je opravářem autobusů, byl na lovu společně se svým bratrem dvojčetem. Podle rozhovoru, který poskytl pro CNN, trval boj s obřím sumcem kolem 40 minut. Pak si nechal na památku udělat pár fotek a rybu pustil.

Fotografie byly tak ohromující, že se na Dinovu adresu snesla vlna kritiky, která zpochybňovala velikost úlovku. Podle některých prý taková ryba ani neexistuje, nicméně pak se dostalo do oběhu i video, které by mělo „nevěřící Tomáše“ umlčet.

Ferrari není žádný začátečník. Už před časem se zapsal do tabulek obřími sumci, například 159 či 260centimetrovými. Za oficiální rekord pro sumce se považuje úlovek 136 kilogramů, nicméně mezi sumci ulovenými na udici by měl být ten Dinův zatím největší.

Komentáře k článku

Vaše jméno:
Kolik je dva krát tři? *
Text komentáře: *
Napsáno je 0 a zbývá 500 znaků.

10.03.2018, 12:42 denilsonjeff
Zdravo! Ugovor o kreditu ima isti karakter kao i mjenica, ukoliko vam je potreban problem sa novcem, osporen je kapital koji će služiti za davanje posebnih pretpostavki na tržište, a cijena se kreću između 1.000 i 900.000 €, ona se ne uzdržava u Ozbiljno, dao sam zajam pre 20 godina. Dakle, uveravam vas pravo vrijeme. Možete nas kontaktirati na nildamien@gmail.com