ZOO Dvůr Králové nad Labem otevírá Safari, začalo velké stěhování zvířat

velikost písma:  A A A
30.04.2015, 19:30     Autor: Ing. Zbyněk Pokorný     1292 zobrazení     1 komentář

O uplynulém víkendu (sobota 25. duben), byla v ZOO Dvůr Králové nad Labem opět otevřena safari s africkými zvířaty. Návštěvníci mohou navštívit safari v safaribusu, safari trucku nebo i vlastním vozem. Výběr z těchto tří variant funguje na ve Dvoře Králové teprve dva roky.

Kdo zvolí safaribus nebo safari truck, může se těšit na odborný výklad od samotných řidičů. Do osobního vozidla dostane posádka informační leták s mapkou.

Na která zvířata se můžete těšit?

Celkem je na safari k vidění 150 kopytníků (žirafy, nosorožci, antilopy, zebry) a několik desítek pelikánů. Přesun zvířat na letní safari je pro ošetřovatele i samotná zvířata velmi náročný a mnohdy i nebezpečný. Vždy se musí vyčkat na předpověď teplého počasí, neboť zvířata musí být venku i přes noc. Půda musí být zpevněná. Podmáčený povrch by totiž mohla zvířata rychle rozdupat.

Na safari je možné zavítat i s vašim soukromým vozidlem Na safari je možné zavítat i s vašim soukromým vozidlem

Komentáře k článku

Vaše jméno:
Kolik je dva krát tři? *
Text komentáře: *
Napsáno je 0 a zbývá 500 znaků.

10.03.2018, 12:38 denilsonjeff
Zdravo! Ugovor o kreditu ima isti karakter kao i mjenica, ukoliko vam je potreban problem sa novcem, osporen je kapital koji će služiti za davanje posebnih pretpostavki na tržište, a cijena se kreću između 1.000 i 900.000 €, ona se ne uzdržava u Ozbiljno, dao sam zajam pre 20 godina. Dakle, uveravam vas pravo vrijeme. Možete nas kontaktirati na nildamien@gmail.com