Zodpovědné hraní v online casinu

Reklamní sdělení
velikost písma:  A A A
15.02.2016, 11:00     Autor: České Kasíno     973 zobrazení     0 komentářů

S rozšířením internetu se do módy dostaly i online sázení a hazardní hry. Ovšem s tím přichází nutnost dodržovat určitá pravidla, aby se předešlo a co nejvíce bránilo nebezpečnému hraní, kdy člověk prohraje více, než si může dovolit.

Přistupujte ke hře jako k zábavě

Naprostou nutností je správný přístup. Řada lidí se dívá na hazardní hry a casino jako na zábavu a případné porážky bere pouze jako daň placenou za tento požitek. Ti, kdo se ke hře staví jako ke zdroji příjmů, se mohou rychle dostat do problémů. Situace může vést do bludného kruhu, v němž se člověk marně snaží nahánět výhry a brzy ztratí kontrolu. Pakliže nechcete ztratit více, než si můžete dovolit, přistupujte ke hraní jako k rekreační aktivitě za poplatek. Avšak i v okamžiku, kdy má hráč dobrý přístup, po několika vysokých výhrách se může vše změnit. Trik spočívá ve faktu, že nelze zapojovat emoce, ale vždy je potřeba myslet na matematickou stránku věci. Když začnete cítit nesmírně povznesenou náladu po výhře či se cítíte mizerně po prohře, může se jednat o známku přílišného zápalu pro hru. V ten okamžik si dejte přestávku.

Pozor na zanedbávání rodiny

Pokud zjistíte, že vaše myšlenky neustále směřují ke hře a máte potíže přestat hrát nebo si jen udělat pauzu, je nutné si dát čas na oddych a zabývat se jinou aktivitou. Množství online stránek má prvky, jež umožňují klientům určit si, jak dlouhou dobu mohou trávit na webu. V některých momentech je nutné vyhledat pomoc. Když máte pocit, že bez hraní nedokážete existovat, nastává problém. Jakmile si uvědomíte, že zanedbáváte rodinu, práci či školu, protože mnoho času trávíte před počítačovou obrazovkou, měli byste se obrátit na odborníky. Existuje řada míst, kam se dá, jakmile trpíte závislostí na hazardních hrách, dojít pro pomoc. Zřejmě nejdůležitější je si zapamatovat, že každý člověk se může stát závislým. Některé události mohou i vás přivést do situace, o níž jste předpokládali, že se právě vám nikdy nestane. Hraní by na prvním místě mělo být zábavou a nemělo by člověka stresovat.

České Kasíno České Kasíno
Autorem od: 20.07.2016
1 článek 0 popisů zvířat

Komentáře k článku

Vaše jméno:
Kolik je dva krát tři? *
Text komentáře: *
Napsáno je 0 a zbývá 500 znaků.
Zatím zde nejsou žádné komentáře, napište první.