Aktuálně: 5 041 inzerátů173 727 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů
Anča
Anča (4 příspěvků) 02.04.2013, 17:00:39 xxx.xxx.242.20
Navíc, kšíry u ručně dokrmeného papouška jsou spíše když se papoušek lekne, tedy rozhodně je to tak u mého... rozhodně nechci aby si poletoval jak drak na provázku... ;)
Anča
Anča (4 příspěvků) 02.04.2013, 16:58:23 xxx.xxx.242.20
No... jsem vegetarián, necenim žádné špatné chování ke zvířatům, takže slepice, prase.... Beru všechna zvířata stejně rovná, stejně jde prase ochočit jak pes, má dokonce i větší inteligenci. Asi jste mě dobře nepochopila, kšíry ani zastřihování křídel ROZHODNĚ NECENIM ! Ale chci dopřát rozhodně papouškovi , aby se podíval taky mimo voliéry a můj barák ! Jestli si myslíte že ptačí způsob ve voliéře je pro ptáka nejlepší a taky jediný způsob žití, tak si rozhodně připomeňte kde papoušci normálně žijí ;)... ráda bych přidala to že zvířata se nám nemusí nijak přizpůsobovat... Příště si prosím přečtěte pořádně dotaz a článek, co lidí píší než začnete být nepříjemná. Děkuji.
Anča
Anča (4 příspěvků) 01.04.2013, 19:20:55 xxx.xxx.242.20
Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše nápady, jak vytáhnout papouška ven aby neulítl nebo aby se mu nezastřihla křídla ... Mám dokrmeného mnicha , je na mě opravdu závislí , v létě jsem ho jednou dokonce pustila na chvilku na trávu... byl spíše u mě... na zahradě nemáme moc stromy... mátě nejaký nápad jak mít papouška venku aniž by byl v kleci ? Slyšela jsem o kšírkách, ale ty se musí učit už od miminka...
Anča
Anča (4 příspěvků) 31.03.2013, 12:44:02 xxx.xxx.242.20
Zdravím, už asi tři roky chovám mníška , je to kluk, vyrůstal ze začátku s andulkou se kterou si rozuměl , je ručně dokrmený ... andulka asi po roce umřela z důvodu nějaké nemoci, rok byl sám, věnuji se mu každý den, máme barák takže má přístup do všech místností , každý den je min. 3 hodiny venku , někdy i celý den se mnou . Rozhodla jsem se pořídit Pyruru zelenolící , bohužel nevím kolik tento papoušek stojí, kde se sežene , jestli se jedná o hlasitý druh ... Vhledem k tomu že je to Jižní amerika se s Mnichem asi snese, spíše jde taky o to jestli to můžou být dva kluci... Mníšek je zvyklí na jiný druhy zvířat a zkušenosti se seznamováním papoušků mám. Spíše bych chtěla nějaké ty informace o pyrure a rovnou i o lidech co pyrury zele. množí :))) Děkuju moc !