Aktuálně: 5 093 inzerátů172 541 diskuzních příspěvků17 717 uživatelů
Uživatel
Uživatel (9 příspěvků) 04.01.2014, 18:03:21 xxx.xxx.91.116
Doma mám papouška konžského,narozeného v listopadu 2012.Z klece je puštěný minimálně 3,5 hodiny za den,je perfektně ochočený,můžete si ho vzít do ruky,on si lehne na záda a chce drbat.Vždycky,když se jdu dívat na televizi,on si sedne vedle mě,školní hlavu a řekne "podrbat" :D Dále umí: Max,Maxiku lumpiku,naplň mi mističku,jablíčko,ahoj,čauky,koupáníčko,nesmíš! a jdi vynést odpadky! (:D).Je to strašný mazel.A ve voliérách mám neofémy tyrkysové,neofémy ozdobné,kakaduy šalamounské,kakaduy žlutočečelaté a samce a samici eklektuse různobarvého.
Uživatel
Uživatel (9 příspěvků) 04.01.2014, 15:07:33 xxx.xxx.91.116
Neregistrovaný: Dobrý den,Kakadu růžový je určitě dobrý mazlíček,ale jeho cena není nejnižší (viděla jsem kakadua růžového za 9500 kč).Pokud bude mít kroužek a budete mít jistotu,že je ručně dokrmený,snadno se ochočí.Ochočení papoušci neřvou.Ale aspoň 1 za den si musí zazpívat,to holt k papouškům patří.Ale uvidíte,že to nebude tak zlé.Se soužitím s andulkou a mníškem to bude horší,musíte ho mít aspoň několik dní v jiné kleci (radím víc).Andulka s mníškem navíc můžou přistěhovalce klovat,protože to berou v úvahu: "Tady jsme my".Za nějakou dobu se to může otočit a kakadu může (díky své velikosti) klovat andulku a mníška.Ale záleží na povaze ptáka,každý je jiný.Avšak uvidíte,že si na sebe za čas zvyknou. Držím s kakaduem palce. Aneta
Uživatel
Uživatel (9 příspěvků) 03.01.2014, 11:21:15 xxx.xxx.91.116
***...ani moc pěkně nezpívá.*** Z vlastní zkušeností vím,že zpívá dobře.Přes den švitoří asi jako andulka,když mu pustí té ptačí zpěv je to něco po způsobu vrabec-sýkorka,slavík a když mu něco povídáte tak tišše píská.Jen když třeba nemá krmení nebo se něčeho lekne tak píská hlasitě.Nic proti ale od čeho má jméno "zpěvavý" ?
Uživatel
Uživatel (9 příspěvků) 03.01.2014, 09:19:22 xxx.xxx.91.116
Nejlepší variantou je (pokud možno) ne pouštění do kuchyně.Pokud to není možné,zkuste jí nalákat na něco,co má opravdu ráda.Ale jelikož s a ratingy nemám zkušenosti,tak neslibuju,že to zabere.