Aktuálně: 5 572 inzerátů168 439 diskuzních příspěvků17 661 uživatelů
MarketaJassova
MarketaJassova (3 příspěvků) 18.04.2014, 16:24:22 xxx.xxx.39.36

Já vám ještě jednou moc děkuji. Když plánuji takovéhle akvárium, tak už o tom trochu něco vím. A to, co nevím jsem se hodlala dozvědět tady. Nepsala jsem sem pro to, aby mě někdo poslal do zoo, kde jsem žádného ošetřovatele u terárií nikdy neviděla nebo do Ostravy kam se dostanu stěží i když nejsem invalidní. Chtěla jsem tu najít někoho kdo bude skutečně ochotný se mnou postupně probrat mé otázky a nebude mě odkazovat jinam. Jsem vám ale vděčná za vaše odpovědi.

MarketaJassova
MarketaJassova (3 příspěvků) 17.04.2014, 16:51:58 xxx.xxx.247.134
Odpověď na příspěvek uživatele J.M. z 17.04.2014, 14:43:34

Moc vám děkuji za vyčerpávající odpověď. Bohužel dotaz na dálku byl pro mě posledním řešením. V zoo je nemožné (alespoň pro mě)dostat se k ošetřovateli a žádný vhodný zverimex jsem doposud neobjevila. Těší mě, že si myslíte, že pro mě peníze nejsou problém, ale opak je pravdou. Po teráriu toužím už několik let a padne na něj potom každý měsíc slušná část výdělku. :)  Ještě jednou děkuji za rady. P.S. samozřejmě vím, že musím chovat druhy z podobných podmínek :)  Markéta 

MarketaJassova
MarketaJassova (3 příspěvků) 17.04.2014, 10:27:13 xxx.xxx.226.21

Dobrý den, prosím o radu. Naším snem je veliké rohové terárium s co nejrozmanitějším obyvatelstvem. Sháním tudíž někoho, kdo by mi poradil, které druhy mohou žít spolu a za jakých podmínek. Předběžný odhad velikosti je: v 2,3m x š 1,8m x h 2m ( v nejhlubším místě). Nikde v žádné diskuzi jsem nenašla žádný vhodný názor. Mysleli jsme na želvy, agamy, phelsumy, gekončíky atd. Budu vděčná za každou radu. Děkuji Markéta