Kategorie: Psi, téma: Vhodný granule pro psa
Odpověď na příspěvek uživatele Petr220 z 02.10.2014, 17:04:00

Dobrý den,

jestli chcete velké množství masa, nezkusíte Carnilove? Mrkněte na stránky Brita, tam najdete složení, myslím, že by mohlo vyhovovat vašim požadavkům i požadavkům vašeho psa.

Trendy Trendy 6 příspěvků
Kategorie: Kočky, téma: Kvalitní krmivo pro kočku

Po kastraci dostává naše šelma Carnilove speciálně určený kastrovaným číčám a vypadá spokojeně, chutná jí to, takže paráda. Osobně mi je navíc hrozně sympatický složení, takže po ničem jiným ani nekoukám. 

Trendy Trendy 6 příspěvků
Kategorie: Psi, téma: Jaké krmivo dáváte svým hafanům?
Odpověď na příspěvek uživatele Wendy z 10.01.2018, 20:36:31

Pokud má pejskej citlivé zažívání, doporučuji vybrat nějaké granulky, které jsou přímo uzpůsobeny pro pejsky s takovými problémy - napadá mě například Brit Care Sensitive pro hafíky s citlivým trávením :))

Trendy Trendy 6 příspěvků
Kategorie: Psi, téma: Kvalitní krmivo pro pejsky

Ahojky,

máme doma borderku a krmíme ji od mala granulkama Carnilove. Je to kvalitní holistický krmivo bez obilovin a brambor, můžu jen doporučit. Mají spoustu druhů, od štěněcích až po různé "dospělácké" varianty, tak si člověk může vybrat, co jeho miláčkoj padne na míru. :)

Trendy Trendy 6 příspěvků
Kategorie: Kočky, téma: Granule pro kočky
Odpověď na příspěvek uživatele Alena z 14.03.2018, 23:03:50

Granulky pro pejsky s citlivým zažíváním určitě existují, napadají mě například tyhle: https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-care-sensitive-venison-and-potato :)

Trendy Trendy 6 příspěvků
Kategorie: Psi, téma: jaké vitamíny

Naší borderce dávám na klouby Canvit Chondro. :) https://www.canvit.cz/produkt/chondro-super/ .. jsou super, protože jsou ochucený, takže nám odpadá ten věčnej boj o to, jestli to sežere, nebo ne. 

Trendy Trendy 6 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)