Aktuálně: 5 091 inzerátů172 505 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů
Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 10.12.2016, 15:03:19 xxx.xxx.46.72

možná nějaký střední kříženec z útulku, nejdříve ho můžete jen venčit, abyste se s ním zkamarádili a zjistili, jaký je. Ve většině útulcích je možnost vrácení psa do 14ti dnů  bez uvedení důvodu, takže pokud by byl nad vaše síly, můžete ho vrátit. Většina útulkáčů je již celkem slušně převychovaná a váží si pohlazení

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 27.11.2016, 18:55:53 xxx.xxx.46.72
Odpověď na příspěvek uživatele J.M. z 27.11.2016, 11:46:17

okopírováno z pravidel:

 

Tři základní pravidla

  • Dodržujte zákony
  • Nezneužívejte diskuzi k reklamě či jiným komerčním aktivitám
  • Chovejte se k ostatním slušně

Nyní trochu podrobněji

  • Prosíme vás, abyste k ostatním přistupovali s úctou, neútočili na ně, nezneužívali diskusí k výhrůžkám, obtěžování, nevnucovali své názory ostatním.

podle vás je slušné o někom koho vůbec neznáte psát: V tom případě jste asi (domnívám se) lidmi velmi opuštěnou osobou.

 

Respektuji Váš názor, ale jsou i lidé kteří to mají jinak.

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 26.11.2016, 22:58:07 xxx.xxx.46.72

o tom spaní v posteli: je to téma na založení nové diskuse, někdo tomu říká nehygienické, pro někoho je to "udržování pouta"(nevím jak to jinak napsat).

Každý má jiný názor, ale podle mě je zbytečné zakládat nové téma pro svůj názor, kdyby toto udělal každý, no jak by to tu vypadalo...

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 21.11.2016, 19:34:19 xxx.xxx.46.72

Tak dovolené, výlety.... výlety neva ale dovolené? těžko budete tahat do hotelu(i když vám to dovolí) velkou klec s velkým papouškem. Co takhle senegalec? Jsou to mazlíci, jsou malí a do menší klece vpohodě, tedy pokud jej budete pouštět proletět.

Já mám papouška nádherného, střední papoušek, mám ho v bytě, někdy ječí jak o život, jindy semo tamo krákne, den dva doma sám vydrží(jen náš je takovej závislák že bez nás nejí) ale jsou to letci, musí denně z klece,někdo říká že je to voliérový pták, ale za mě jsou i mazlíci.

Žako je stresový pták, je to sice kámoš ale jakmile jen změníte denní režim už se škube, nějaká dovolená( hotel s vámi nebo hlídání) mi k žakovi nejde.

Takže podle mě nějakého malého nebo středního, jak z důvodu té dovolené(pár dní v kleci mu neva a do některých hotelů vás pustí((nevím jak by koukali na 3metrovou klec s arou)), navíc to není tak: čím větší papoušek tím víc radosti(to spíš starostí a je to závazek tak na 50-70let!), ono i andulka se pomazlí, něco poví a neječí tak hlasitě, jak metrovej papouch.

Jesli jste začátečníci, nad arou bych nepřemýšlela!

Jinak návrhy:andulka, senegalec, korela, pyrura atd.

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 20.11.2016, 13:39:17 xxx.xxx.46.72

okopírovala jsem váš první příspěvek a dala ho na Ifaunu, je tam víc lidí, jestli máte na Ifauně účet, napište že jste se zapoměla přihlásit, nebo vystupujte jako ako.

Nemám  s tímto zkušenosti, pouze jsem napsala co jsem vyčetla, koukněte na Ifaunu a napište tam svůj kontakt.

http://www.ifauna.cz/okrasne-ptactvo/diskuse/detail/3217222/zako-skubani-peri#a3217278

tady není moc lidí takže jsem horní příspěvek dala tam.Jso tam fajn lidi kteří poradí.

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 20.11.2016, 10:47:13 xxx.xxx.46.72

u veterináře se dá sehnat sprej proti škubání, postříkáte a jí to nebude chutnat takže to nechá.

nebo jakmile začne říct rázně ne! a odejít na asi 10minut, neodpovídat na volání, jako by byla doma sama, toto pořád opakovat a slyšela jsem že to mnohokrát zabralo.

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 28.10.2016, 21:44:54 xxx.xxx.46.72

zkusila bych nejdříve namíchat se starým a dávku nového v denní dávce zvyšovat a starého snižovat, možná že je obsahově stejné ale semena jsou od jiného výrobce, tedy jsou zpracovávány jinde a z vlastní zkušenosti: kupovala jsem jeden druh krmiva za 89Kč pytlík, ten měla od začátku, najednou se v tomto krmení oběvovali moli a to po sobě takže jsem přešla na krmení 165Kč stejně velký pytlík, toho se ani nedotkla a jelikož bylo zamolované zrní odstraněno nemohla jsem již míchat, musela jsem koupit znovu minulé zrní a teď míchám, už žere i ty nové

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 21.10.2016, 15:51:06 xxx.xxx.46.72

napadá mě že když jsi čupne tak ho rychle chytíte ,,pod paží,, a dáte na travu, toto opakovat a pokaždé chválit,   časem zjistí že má kadit na trávě

Naty1
Naty1 (235 příspěvků) 12.10.2016, 18:15:28 xxx.xxx.46.72

fotky nejsou nejkvalitnější, chtělo by to ostré a zblízka

 

jinak se mi zdá:

Čendika: rozmazané, možná samička, vidím tam prstýnky

 

Ričí: moc z dálky, nepoznám,

zkuste dnes zajít na chat, někdy je tam živo, pomohou vám s určením