Aktuálně: 5 139 inzerátů172 201 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů
Morgana
Morgana (6 příspěvků) 02.03.2008, 16:39:59 xxx.xxx.193.82
Děkuji všem za odpovědi. Jsem mu ted začala dávat ten písek a zvracení stále trvá. S Ondřejem také souhlasím, že chce něco nebo někoho nakrmit. Má v kleci pouze umělohmotnou hračku už od samého začátku a je na ni strašně fixovaný. Tak si myslím, že tu hračku bere jako své mládě a chce ho nakrmit. Myslíte, že se to přestane nebo to bude chtít odbornou pomoc?
Morgana
Morgana (6 příspěvků) 01.03.2008, 15:45:04 xxx.xxx.193.82
Ahoj děkuji za odpově´d na můj dotaz, chtěla jsem jen dodat, co se týče toho zvracení. Zkontrolovala jsem trus a je normální ,co do konzistence tak ,do barvy a i jiskra v očích mu nechybí, nevypadá nijak sklesle a je pořád při chuti. Tak by mě i přes to zajímalo, proč vyzvrací tu potravu a následně ji znovu jí. Děkuji za odpovědi.
Morgana
Morgana (6 příspěvků) 29.02.2008, 15:26:22 xxx.xxx.193.82
Dobrý den. Máme doma Alexanda malého zeleného jmenuje se Tobiáš. Je mu rok a 4 měsíce a zatím nevím, zda je to kluk nebo holka. Jak dlouho trvá než se úplně zbarví a poznám zda je to holka nebo kluk? A také se u něho začíná objevovat zvláštní věc, veškeré jídlo, které sní následně vyzvrací a pak ho znovu jí. Je to normální? Není to nějaký ptačí reflex, když chcou krmit mládata? Moc děkuji za odpověď a přeji příjemný zbytek dne
Obrázek
Morgana
Morgana (6 příspěvků) 19.06.2007, 19:46:20 xxx.xxx.132.160
Prosím o radu, jak odnaučit Alexandra malého zeleného kousání do prstu. Přiletí na prst a začne do něho okamžitě kousat, přestane to nebo se musí nějak naučit. Zatím díky Morgana
Morgana
Morgana (6 příspěvků) 03.02.2007, 16:54:51 xxx.xxx.193.82
Ahoj, máme doma Alexandra malého zeleného (Tobiáš) je to stejný rebel, náš má 4 měsíce doma už ho máme tak 2 měsíce a můžu říct, že se s ním snažíme co nejvíce mluvit. Ted momentálně ze sebe vydává takové zvuky, které budou určitě časem slova. A jestli můžu poradit, tak když nejste doma a on je sám, tak mu pusťte rádio, nepřipadá si dám a začně si povídat nebo alespon rozeznávat hlasy (zvuky). Nás Tobiáš, nejvíce reguje na písničku od Pehy - Spomal:-) není to žert, ale pravda. Tak věř tomu, že se naučí, ale jak už ti psal Zbyněk, je lepší mládě. zatím ahoj a at se daří
Morgana
Morgana (6 příspěvků) 03.02.2007, 16:46:03 xxx.xxx.193.82
Děkuji všem co mi napsali, tak jsme to nakonec dopracovali takto: Tobiáš (alexandr malý zelený) je celý den i noc vypuštěný, brácha mu udělal šplhací strom, tak si oblíbil tu nejvyšší příčku a úplně nejlepší je jak kolem sebe rozhazuje jahody, které zabarvují koberec :-) Do klece mu dáváme jídlo a on se tak nějak naučil, že ho tam prostě má a nikdo už ho tam nechce zavřít. Opravdu moc děkuji a přeji hodně úspěchů s chovem i mimo něj