Aktuálně: 5 572 inzerátů168 439 diskuzních příspěvků17 661 uživatelů
Amalfion
Amalfion (4 příspěvků) 20.07.2009, 20:37:51 xxx.xxx.51.152
Asi dvakrát jsem si v posledních dnech všimnul, že můj dvouletý žako škytá... Myslím, že to je vždycky večer, když se nažere, tak potom asi 10-15 minut docela intenzivně škytá... Má někdo podobnou zkušenost ? Může to být problém ? Díky.
Amalfion
Amalfion (4 příspěvků) 05.01.2008, 21:07:43 xxx.xxx.236.153
Koukám jsem rozproudil zajímavou diskusi... Citrusy jsem samozřejmě myslel pomeranče nebo mandarinky, něco sladšího, přišlo mi, že by mu to mohlo chutnat... Citron nebo grep bych mu asi ani nenutil, to mi přijde dost kyselé, ani já to nemusím ve velkém množství :-) No každopádně to budu zkoušet dál... Třeba se jednou nenaštve a zkusí to ochutnat :-)
Amalfion
Amalfion (4 příspěvků) 04.01.2008, 18:44:05 xxx.xxx.255.210
Dobrý den, poradí mi někdo, kdo má také australského papouška ? Mám ho několik měsíců a snažím se mu postupně zpestřovat stravu (dostává směs zrnin pro střední papoušky) ovocem a zeleninou. Zkusil jsem už salát, strouhanou mrkev, občas dostane burák.. Když jsem mu však zkusil dát mandarinku, doslova se rozzuřil a jak je jinak velmi krotký, začal útočit na ruku.. Asi o dva dny později jsem loupal pomeranč a když jsem k němu potom přiblížil ruku (aniž bych v ní pomeranč držel), opět začal nejdříve hrozit otevřeným zobákem a pak i zaútočil... Udělal jsem něco špatně ? Mají australští papoušci k citrusům nějaký odpor ? Díky...
Obrázek