Aktuálně: 5 046 inzerátů173 350 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů
Lenule
Lenule (11 příspěvků) 31.12.2018, 15:41:04 xxx.xxx.151.231
Odpověď na příspěvek uživatele Jajina29 z 20.12.2018, 18:28:55

https://www.horsecare.cz/vitaminy-pro-psy/canvit-chondro/ Tady mrkněte na ceny, zrovna včera jsem to hledala, taky zvažuju koupi. Zatím jsem ale slyšela samou chválu, nejen na internetu, ale také od známých. 

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 30.10.2018, 13:40:35 xxx.xxx.97.130

Dobrý den:) Taky se přikláním ke značce Brit. Asi záleží, kolik můžete do granulek investovat, ale vybírala bych mezi zmiňovanými Brit Premium by Nature nebo potom Brit Care - ten dáváme u nás. :) 

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 17.08.2018, 13:56:40 xxx.xxx.170.225

Osobně mám super zkušenost s Brit Care, dávala jsem je mazlíkům pěknou řádku let a nikdy nebyl problém. Teď jsem každopádně narazila na nový Carnilove Fresh (myslim, že od stejné firmy) a dost se mi to složení zalíbilo, tak jsem se rozhodla zaexperimentovat, do granulí zainvestovat a dopřát tý naší smečce něco novýho. Předevčírem jsem je objednala, tak jsem zvědavá :)

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 06.04.2018, 14:31:48 xxx.xxx.11.218
Naty1:
Lenule:
Petr220:

Dobrý den,

může někdo doporučit fakt dobrý granule pro psa? Již dlouho koukám po netu, přečetl nespočet článků a nějak né né vybrat pro našeho labradora. Chceme opravdu kvalitní, které nejsou jen reklama, a aby obsahovaly dost procent masa. Děkuji za rady.

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 19.03.2018, 10:17:40 xxx.xxx.203.103

Za sebe můžu doporučit granule Brit Care. Jsou to superpremiovky bez obilovin  :) Zkoušeli jsme různé varianty a všechny chutnaly (nejvíc asi jehněčí s rýží).. krmíme stejnou značkou i kocoura a taky bez problému. 

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 05.02.2018, 10:52:08 xxx.xxx.88.199

Dobrý den, 

s granulkami, které uvádíte, zkušenost nemám, doma totiž od koťátka krmíme Brit Carem. Je to superpremiovka, vyzkoušeli jsme už různé varianty a chlupáč se po nich vždycky mohl utlouct. Je po kastraci a má citlivější zažívání, takže se snažíme vybírat opravdu něco kvalitnějšího, což BC splňuje. :) 

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 18.01.2018, 09:58:20 xxx.xxx.91.68
Odpověď na příspěvek uživatele Wendy z 10.01.2018, 20:38:24

Pokud máte pejska s citlivým trávením, zkuste vybrat takové granulky, které jsou těmto problémům uzpůsobeny - například Brit Care Sensitiv (mají bezoblinou receptruru a jsou vhodné pro psíky s intolerancí a špatným trávením.) :) 

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 21.09.2017, 12:26:44 xxx.xxx.162.161
Jana:

Dobry den,mam rocni kocku,je takova drobna skoro vubec nechce jist,poji trosku syroveho nebo vareneho mas,kupujeme kapsicky a pastiky a vzdycky trochu poju a pak nic.Ma byt pro venek,ale porad se zdrzuje doma a nekde spi,ale neni zalezla,je poad nekde s nami,a hrava je taky,tak co s tim??


Máme taky vybíravou micinu. Navíc chodí ven, kde loví a obchází sousedy, kteří jí taky asi občas něco dají... Takže doma toho moc nesní. Krmíme od kotěte Brit Care a teď zkoušíme Brit Care Cat Cocco I'm Gourmand, což je zaměřený na vybíravý kočky. Je v tom šanta kočičí, losos a kachna.. I když i tak těch granulí moc nesní, tak jí rozhodně zajímají víc, než jakékoliv jiné. Kapsičky kupujeme Brit Premium - teď mají nějaké nové a ty mu fakt jedou. Ale nejvíc z nich má rád tu šťávičku :D

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 17.08.2017, 12:22:34 xxx.xxx.73.101
Petr220:

Dobrý den,

může někdo doporučit fakt dobrý granule pro psa? Již dlouho koukám po netu, přečetl nespočet článků a nějak né né vybrat pro našeho labradora. Chceme opravdu kvalitní, které nejsou jen reklama, a aby obsahovaly dost procent masa. Děkuji za rady.


Jestli chcete vysoký obsah masa, tak vyzkoušejte Carnilove. To je holistické krmivo od výrobce, který dělá i Brit Care. Neobsahuje žádné brambory, pšenici atd.. je tam maso, lesní ovoce, bylinky..

Lenule
Lenule (11 příspěvků) 17.08.2017, 12:16:45 xxx.xxx.73.101
Anička:

Ahoj, čím krmíte kastrovanou kočku? Já jsem před kastrací dávala koččce Purinu, ale po zákroku mi nechce nic žrát jen taštičky a ty dávám od Felixe.


My jsme začali kocourovi po kastraci dávat Brit Care pro kastrované kočky.. on celkově není moc granulový jedlík, ale za den si občas pochroupe.. jinak dostává kapsičky a ty kupujeme Brit Premium ve větším balení po 12 ks. Mají i varianty pro kastráty, ale já mu kupuju i ty normální.. Teď mají dokonce nové, takže výběr je fakt velký.. I když teda kapsičky miluje bez rozdílu příchutě :D