Kategorie: Papoušci, téma: kroužkování
já kroužkuji korely 14 dní po vylíhnutí.v sobotu sem zdrovna kroužkoval 2 korely.
  • Obrázek
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: kakariky
dobrý den myslíte že mohu mít ve volieře(2,5x2x1,4)m celoročně kakariky a k nim dávat do voliery mladé(andulky,korely,penanty,pestré,žlutohlavé,křepelky)?

děkuji za odpovědi
  • Obrázek
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: andulky
jednou se mi to stalo také tak sem narušovatelku dal pryč a byl klid
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: hnízdí neofémy
ja bych je prosvitil a ikdyž by byla čistá tak bych je tam nechal dokud samice nesleze.snášela by zřejmě další a tím by se zbytečně vysilovala
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Nevíte Cenu ??????????????????
ja bych si je chtel letos poridit také a známí co je má říkal že záleží na tom kolik jich je a jaké je období.ale tak 600-700kč v zimě více
a měří asi 28-30 cm známí je má s andulkami a odchovává
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: papoušci
moji penanti zrovna sedí už by se měli líhnout je to moje premiera s penanty maji 7 vajec a 5 plných před 3 lety měli u známého mladé tak uvidíme
  • Obrázek
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: jaké větvičky?
já dávám hlavně vrbu,ale penanti nepohrdli ani vanocnim stromeckem za tyden byla na zemi jen část kmínku :D v době od (březen-říjen)dávám každý den mlíč penanti ho berou i z ruky mají ho nejrychleji snědený všechny dobroty dávám do košíčků na pletivu(piškoty,mlíč,ořechy,jablka,mrkev,tvrdý rohlík a chleba....)
  • Obrázek
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Silné kafe
to ste si mel rozmyslet kde to koupite je to hruza co si china dovolí já bych kupoval tady www.alumat.cz
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Samečci korel?
sou to oba samci na100000000000000000000000% tady je 8 letý chovný pár když jim byl rok měli 11 mladých V 1 Hnízdě!!!!!!!všechny mladé které se kdy vylíhli přežili.nikdy žádné nechíplo.teď je jim 8 let a mají v prvním hnízdě 2 mladé v druhém nejvíce a ve 3 méně
  • Obrázek
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Rosela penant
mam chovný pár penantů jsou z 10 generací čistě modrých párů
samici je 8 let samci 4 roky teď mi sedí maji 7 vajec.před 3lety měli mladé tak uvidíme
  • Obrázek
papy papy 447 příspěvků
štěpánovi:nechci kazit radost ale to na té fotce jak má roztažené křídlo a je tam napsáno samec je samice má světlý pásek zespoda na křídle já jsem takhle naletěl se žlutohlavýma mám svoje stránky tak se kouknete www.mppapousci.estranky.cz
papy papy 447 příspěvků
díky vám všem penanti mi sedí mají 7 vajec a 5 jich je plných.v úterý se mělo vylíhnout první mládě já tam radši nekoukám ikdyž tento pár měl před 3 lety 7 mladých.chci se zeptat myslíte že mi ty mladé nechají když tam vlezu a okroužkuji je?Kroužkujete penanty atd.dekuji kouknete se na můj chov na www.mppapousci.estranky.cz dekuju za pochvalu at se dari
papy papy 447 příspěvků
štěpánovi:ono fotka udělá něco jiného než když toho ptáka vidíte navlastní oči a když ji krmí tak to pár bude na 1000000000%.ja sem měl 2 roky dvě samice žlutohlavé v sobotu jsem přivezl dvou letého samce a pustil ho k nim.po obede jsem musel druhou samici odendat,protože by ji zabily.v neděli odpoledne jsem je pozoroval a krasne se krmily mam radost.od te doby co mam penanty kteri jsou v paru prirozeným výběrem nedělám nic jiného takto mám udělané rosely pestré a korely,penanty a nikdy se mi u korel nestalo ze by nake mladé chciplo.penanti se prede mnou krmí a páří jako bych tam nebyl mám z nich radost.vkladam sem foto mých druhých rosel myslíte si že je to pár?rubino by měl být samec a červená samice.nashle díky
  • Obrázek
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Prosvicování vajíček
Dobrý den pokud vajíčko je průhledné s bublinou po 20 dnech tak je pravděpodobně čisté.když je plné tak je tmavé a namodralé nejde prosvítit
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Andulky-Foto
to jsou moje 2 chovné páry
  • Obrázek
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Andulky-Foto
k mé fotce u starých sou dvě mladé
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: mladé
dobrý den myslíte si že mohu dávat spolu do jedné voliery mladé(penanty,žlutohlavé,pestré,korely,andulky,křepelky)
voliera má rozměry(260x200x140)dekuji za odpovedi
papy papy 447 příspěvků
Pavle:ty mladé jsou všechny přírodní,že jsou tak světlé?a ten kus co je vedle červeného je moc pěkný.
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: budka
ja mam rozměry budky pro korely 25x17x25(d,š,v)a jsem moc spokojen samice alespoň necestuje s vajíčky a vždy se mi všechna oplozená vylíhla a žádné neuhynulo.materiál:prkénka 1,5cm šířka a žebříček z pletiva uvnitř
  • Obrázek
papy papy 447 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: mladé
samozřejmě jako dočasné odstavení mláďat než je bude mít nový majitel
papy papy 447 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 20 (celkem 447)