Aktuálně: 5 053 inzerátů173 464 diskuzních příspěvků17 743 uživatelů
teddy
teddy (5 příspěvků) 18.05.2008, 20:54:09 xxx.xxx.44.165
a nesmí se hlavně vidět v lesklym povrchu natož že by bylo někde zrcadlo -- to je jak na drogách a úplně mě ignoruje a je na mě hnusnej takže se odstranily tyto záludnosti hned v počátku:)))))
teddy
teddy (5 příspěvků) 18.05.2008, 20:51:40 xxx.xxx.44.165
ahojky souhlasím lucko -ikdyž mám alexandra malého -charlse jen 2,5měsíce dokrmovala jsem si ho od 4 týdnů tak můžu říct je to miláček ale někdy je na "facku" :) hodně zkouší co vydržím a někdy se taky nevyhnu tomu že dostane tvrdě vynadáno nebo ho odstrčim a platí na něj fouknutí ++ vysvětlování a au :)) je to tvrdá palice:) miluju ho a je pěkně rozmazlenej za tu krátkou chvíli ale někdy fakt potřebuje tvrdší přístup aby se určily mantinely mám ho totiž volně v krámě i doma jen přes noc ve voliéře(mám chovatelské potřeby) jinak je to zlatáčko a hroznej šikulda a hračička už zkouší i něco opakovat tak si držíme palce:)) přeju všem hodně úspěchů s Vašimi miláčky:) přikládám fotečku
Obrázek
teddy
teddy (5 příspěvků) 18.05.2008, 20:01:58 xxx.xxx.44.165
ahojky mám alexandra krátce-3měsíce mu jsou a já ho mam 2 a něco měsíců:)) charlik má rád hroznové víno,papriku-hlavně hodně zrníček:), jahody, hrášek, pak taky miluje senegalské proso klasy , měl i směs s chilli papričkou pro papoušky a jinak taky všechno co jíme my- vím že by to neměl ale je schopnej nám vlízt hlavou do pusy aby to dostal:)) a my nejsme sto mu nevyhovět:) tak ikdyž jsem začátečník tak doufám že ti něco pomůže:)) jo a rád se nechá kropit rozprašovačm a někdy se zas radši rochní v misce --to vypozoruješ hodně štěstí:)