Aktuálně: 5 038 inzerátů173 702 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 05.09.2009, 19:18:20 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Dnes jsem navštívil tuto výstavu. Ikdyž se nejednalo o nějakou monstrózní akci, byl jsem velmi spokojen. Alespoň byl čas a prostor pro rozhovory mezi chovateli. Věřím, že tato výstava má do budoucna velmi dobrou perspektivu a bude se ještě rozrůstat. Děkuji tímto pořadatelům, že uskutečnili tohle pěkné chovatelské dopoledne a mohl jsem zase jeden z víkendů věnovat mému koníčku.Překvapilo mě, že opravdu vystavovali i amatérští vystavovatelé, někteří dokonce úspěšně. Přemýšlím, že bych příští rok vystavil taky něco z mého chovu. Dokládám několik fotografií pro oko.
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 04.09.2009, 21:03:49 xxx.xxx.175.196
Dobrý večer. Je zajímavé, že lidé věří v hmotu, ikdyž okolo nich působí spousta energie. Energická pole opravdu existují a je na nich založeno mnoho vědeckých pokusů.Nyní chápu přispěvately, že doporučují číst a číst.Pokud nevěříte na energii, proč řešíte periodu světla,nebo teplotu v odchovně? Nahmatali jste ji snad někdy? Doporučím jednu věc. Pokud máte pěkně vybetonovaný plac, dejte si na něj pořádný kus železa, vemte flexu a brušte. Za nějaký ten den se Vám vytvoří krásné obrazce na betonu. Magnetizmus je také nehmatatelný, přesto ukáže svoji sílu v plné kráse. Popírání různých podob energií v dnešní době pokládám za naprosto pokrytecký úsudek. Fyzikové se nejspíše obracejí v hrobě. Pokud slunce dokáže korigovat mechanismy v těle organizmu, proč by nemohla samice na rozdíl od samce vysílat jiné vlny? A to mi věřte, že ke kartářce nechodím a šarlatány nepodporuji.Odpoví mě někdo? Mirek
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 26.08.2009, 20:51:30 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Letos jsem zaznamenal dvě nabídky tohoto papouška. Ovšem to byli sólisté, ne v páru. Ceny nebyly uvedeny. Zkušenější chovatel pyrurů mě zdělil, že cena se pohybuje od 2500 až 5000Kč výše. Cena bude nejspíše velmi pohyblivá, jelikož je zde chován vzácněji,než ostatní běžnější pyrury. Taky bych doporučil pana Blažka, který Vám může sehnat tyto papoušky ze zahraničí. Nejtypičtějším znakem chovu tohoto papouška je především opravdu pestré krmení ovocem a zeleninou. Samozřejmostí je taky zimování v teple. Hodně štěstí při poptávce. Mirek