Aktuálně: 5 052 inzerátů173 535 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů
ketupa
ketupa (25 příspěvků) 20.03.2011, 18:18:23 xxx.xxx.191.139
Taky jsem dnes tuto akci navštívil, a mylím že na to že se jednalo o premiéru dopadla dobře. Byl jsem hlavně spokojen s rozmanitostí nabízeného krmiva a různých doplňků. Jsem rád že se pořadatelům podařilo "nalákat" tolik prodejců. Je pravda že s ptactvem to byla "slabota" ale to bylo způsobeno asi tím že tato akce byla dnes poprvé. Lidí bylo skutečně hodně, ale právě díky tomu se stane burza známější a pro prodejce ještě atraktivnější. Přeju pořadatelům hodně úspěchů i do budoucna. Martin
ketupa
ketupa (25 příspěvků) 15.02.2011, 23:17:09 xxx.xxx.191.139
Jsem rád že tato diskuze tak rozběhla. Dovolím si ještě tento dotaz: jak máte vyřešenu "výsadbu" rostlin ve voliérách ? Jde mi o to jestli je vhodnější rostliny sázet přímo do země, nebo použít květináče (nebo jiné nádoby). Obojí asi bude mít své pro i proti že ano. Děkuji Martin
ketupa
ketupa (25 příspěvků) 14.02.2011, 23:11:17 xxx.xxx.191.139
Pardón v předešlém příspěvku jsem se zapoměl přihlásit. Děkuji panu Burovi za podporu (přeci jenom první reakce pana Makovického mě trochu zarazila ale vídím že jste tady opravdu ochotní a zkušení chovatelé). Pane Bura jelikož bydlím asi dva kilometry od vás opravdu moc rád bych viděl vaše chovatelské zařízení na vlastní oči.Samozřejmě pokud by jste byl ta ochotný (nerad bych vás tím obtežoval) a až bude lepší počasí. Ještě jednou děkuji za rady. Martin
ketupa
ketupa (25 příspěvků) 12.02.2011, 21:41:32 xxx.xxx.191.139
Dobrý den, v současné době buduji voliéru o rozměrech 4*1,5*2 (d*š*v) velice bych uvítal nějaké fotografie pro inspiraci jak tuto voliéru zařídit - rozmístění rostlin a dalších prvků. Obyvateli budou asi rýžovníci, nějaký běžnější druh holoubka nebo hrdličky a ve spodní části bych rád choval křepelky nebo křepely (o druzích ještě nejsem zcela rozhodnut). Jde mi tedy především o fotografie vašich "ozeleněných" voliérek. Za fotografie a tipy vám předem moc děkuji. Martin
ketupa
ketupa (25 příspěvků) 23.11.2009, 13:58:18 xxx.xxx.152.138
Dobrý den, mohl bych požádat zkušenější chovatele o radu zda tato Rosela je samice ? Paní chovatelka od které jsem jí kupoval si nebyla 100 % jistá a tak bych rád znal vaše názory. Předem všem děkuji. Martin
Obrázek
ketupa
ketupa (25 příspěvků) 11.11.2009, 17:23:36 xxx.xxx.152.138
Děkuji za potvrzení že jde o samce, chtěl jsem mít jistotu abych mohl sestavit pár. S roselami teprve začínám a tak se ještě v rozlišování pohlaví moc neorientuju - zvláště když mám zatím jen jednu a nemůžu to "naživo" s porovnat s jinou. Ještě jednou děkuji a Markovi přeju ať se mu chov daří. S pozdravem Martin