Aktuálně: 5 046 inzerátů173 376 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 24.11.2008, 19:59:32 xxx.xxx.34.162
nebojte určitě se to povede uvidíte na jaře zkuste jak radí ostatní i jinou budku,pestrou stravu a uvidíte,tak ať se daří a chovu zdar
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 24.11.2008, 19:56:54 xxx.xxx.34.162
tak můj sen jsou žaci a kakadu žlutolící a inka a jak píše Slávek předemnou vše jde,místo by bylo ale ty prašule jsou horší,ale znám i lidi co si na ně půjčí a pak se modlí aby se jim to prodejem vrátilo ale mít papoušky jen na peníze to nejni nic pro mě...........
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 23.11.2008, 14:34:09 xxx.xxx.34.162
pro Květoše:moc vám děkuji za radu určitě se pana Rokoského pokusím vyhledat ani nevím že ho tu máme:-)když s srace kouknu na křídla tak má bílou skvrnu jen ze spoda na křídle jakoby na ramínku:-)ve tvaru měsíce a zbytek má šedý jako na 3 fotce vejš,samožřejmě děkuji i ostatním za názory
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 22.11.2008, 19:08:23 xxx.xxx.34.162
no vyzpěvuje tak všelijak zní to jak pepíku pak takový jako by volání tokání plno různých melodií tak si myslím že by to samec mohl být,já mám u něho ještě perlu viz.foto když začne bělohlavá vyzpěvovat tak perla se k němu sklání a nadzvedává ocas točí se k němu vypadá to jak když se nabízí ale on furt vyzpěvuje a couvá od ní jak kdyby se jí bál a nakonec se zklobou jak blázni,taková menší itálie:o)) tak furt tak špekulujeme co vůbec doma máme
Obrázek
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 22.11.2008, 14:04:27 xxx.xxx.34.162
já mylím že námi to nebylo,začal(a)zpívat hned po přinesení domu a po čase jsme pískali mi jinak a on(a) se to naučila a opakuje což s touhle schopností napodobovat bych se přiložila k samci ale s tím vajíčkem mě korelka dostala:-)nemohl by mít i samec nějakej pud sedět na vejci a hlídat ho?jak mu ho chci vzít jde po mě jak vzteklej:-))a křičí jako by syčíí ale neklobne jen straší
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 22.11.2008, 13:35:35 xxx.xxx.34.162
Už jsem se tu jednou ptala,tak snad se nebudete zlobit,ale zajímalo by mě co to je??Je mu(jí)cca 8 měsíců od 3 krásně zpívá napodobil už i pískání a vyzpěvujeme stejně,ale zaráží mě peří a chování ocas nemá zcela přepeřen tak tam má vlnky a jak mu roste i nový peří nejni černé ale zase to vypadá jako kropenaté a dneska si korelka všimla kinder vajíčka a nedá ho,je s ním furt na zemi a snaží se ho pod sebe zasoukat:-)tak by mě zajímalo zda to je samice nebo samec.Zaráží mě že tak zpívá pokud by to byla samice,děkuji za rady
Obrázek
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 20.11.2008, 11:50:35 xxx.xxx.114.114
Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda je možné spřátelit žaka a korelu?Kamarádka má skoro ročního samečka korely mazla a dostala k narozeninám ted 4 měsíčního žaka je možné je mít pohromadě v místnosti nebo to chce pustit nějdřiv jednoho a pak druhého?nechce se korelky vzdát,dárci nevěděli že už papouška má,žako byl také její sen ale neměla na něho a je něco jako karnténa nebo tak kdy se můžou potkat?kdyby se spřátelili?Snad to nejni nějakej trapnej dotaz a neukamenujete mě ale přece jenom jsou to živý tvorečci tak aby se jim nějak neublížilo,děkuji za rady
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 12.11.2008, 17:45:33 xxx.xxx.114.114
hmm,no to by mě taky zajímalo já mám tohle u samce korely 7 m starýho neloupe se mu je trošku popraskaný a brzo bude jakoby šupinatit a pak se loupat taky bych uvítala radu??
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 10.11.2008, 19:33:13 xxx.xxx.114.114
podle skvrn se to jen tak nepozná je to lutino poznáte to bud podle zpěvu samec zpíváod 4 měsíců vyzpěvuje melodicky pokud jev vříská je to samice hlavně to poznáte podle toho pokuste se prozkoumat její osac pokud tam uvidíte nějaké náznaky na ocase jako vlnky je to samice pokud čistý brka je to samec,záleží jak je korela stará jestli je přepeřená a tak
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 08.11.2008, 18:22:56 xxx.xxx.114.114
no jestli má na ocase vlnky tak to je samice a když nezpívá jen ječí tak si myslím že je to asi jasný já mám samce a ten furt krásně zpívá den co den kolik hodin denně až se divím že ho to furt baví:-)))
kellyy
kellyy (62 příspěvků) 07.11.2008, 11:06:07 xxx.xxx.114.114
no prý neexistuje že prý perla samec přepeří na přírodní zbarvení ale zase jsem i jinde četla že sand i už existuje:-)takže mě vrtá hlavou co mám ale je to mladý takže to asi přepeří ale nezpívá jen ječí nebo pískne