Kategorie: Papoušci, téma: Nevylihle vejce

Dobrý den.

Nechte to tam. Dokud na tom samice sedí, tak na se nemáte čeho bát.

Měl jsem rozely pennantové a měli v budce 23 vajec. Tak jsem je pak prosvítil baterkou(můžete i svítilnou z mobilu). Ty, co měli takové červené žilky, tak jsou oplodněné, ty co jsou průhledné(nic v nich neni)(poznáte to na první pohled)nejsou. Ty co nejsou oplodněné vyhažte. Jsou k ničemu. a ten zbytek nechte. :)

Dalibor Lípa

 

 

DagosLiso DagosLiso 7 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Andulka se drbe

Zajděte k veterináři. Může to být vápenka.(pokud má ozobí jakoby takové zvápenatělé[nevím, jak to popsat. Podívejte se na net, jak vypadá vápenka]) A když se drbe i kloaky("zadek"), tak může mít červýky. Veterinář je 100% jistota.

Hodně štěstí. Dalibor Lípa

 

DagosLiso DagosLiso 7 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Alexandr malý (Saša)

Dobrý den. Příbuzní mají také ochočeného alexandra malého, který není ručně dokrmený. A je v pohodě. Musíte mu dát, to co má rád.(třeba namočený rohlík ve vodě nebo piškot). A pak se mu to snažit dát z ruky. Ale ochočit jde na 100% i když není dokrmený. A to skřípání zobákem je normální. Dělají to, když jsou unavení. Hlavně v noci. Přeji hodně štěstí. 

Dalibor Lípa

DagosLiso DagosLiso 7 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Fišeráci

Pokud nejsou u Vás mrazy, tak se není čeho bát. 

DagosLiso DagosLiso 7 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Papoušek královský-voliéra

Dobrý den. 

Chci se zeptat, zdali je možnost chovat papouška královského(1 pár) ve voliéře o rozměrech: 3m x 280cm x 2m (ŠxDxV). Mám možnost přistavět ještě 2 metry do délky. A ještě mají zálet 2m x 2m x 1m (ŠxVxD). Četl jsem, že se to dá. Přece jenom velikost není všechno na světě.(Prosím. Touto větou nechci říkat, že by nebyla lepší větší voliéra) Děkuji všem, co odpoví. 

Dalibor Lípa

DagosLiso DagosLiso 7 příspěvků
Kategorie: Ostatní, téma: Komu patří tento zoubek?

...to není zub :)

DagosLiso DagosLiso 7 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Zraněné křídlo Korely
Dobrý den. Vyfoťte to, jak to vypadá. Pokud z toho neteče krev pořád a litá, tak nic nedělejte. A jedno pravidlo: NIKDY NEKUPOVAT PTÁKY ZE ZVERIMEXU. Proč? Protože nedesinfikují tak často klicky a bidla, tak jak by měli. Před 4lety jsem si dovezl kanarka ze ZVERIMEXU a měl vapenku. A to se stává skoro pokazde. A navíc je to tam strašně předražené. Radši si zajeďte na burzu a nebo na inzerát a korelu tak koupite za 150-200kc. Dalibor Lípa
DagosLiso DagosLiso 7 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 7 (celkem 7)