Aktuálně: 5 562 inzerátů168 368 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 01.02.2009, 15:20:28 xxx.xxx.70.199
Dobrý den, samozřejmně, že jsou náklady za velkého psa větší než za středního a nebo malého. Začíná to pořizovací cenou RR., která je dost vysoká, potom záleží na tom čím budete psa krmit, jsou různé druhy granulí, v různých cenách a kvalitě, RR. nemůžete krmit podřadnýma granulema někdy trpí zažívacími problémi,a potom platíte u veterináře za léčbu, také záleží jak pes bude zaměstnaný tím se taky určuje velikost dávky.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 27.01.2009, 09:04:20 xxx.xxx.75.208
Jak máš starého pejska a jakou máš rasu, taky jsem se chtěla zeptat kde bydlíš. U nás jsou taky brigády, ale byla jsem tam jednou za dva roky, jinak nemám čas. Radši než na brigádu jedu se psem jinam na kousání.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 26.01.2009, 17:45:46 xxx.xxx.98.200
U nás platíme 1 500,-Kč, ale neděláme tam žádné zkoušky a teď je tam hodně štěňátek a my starší se tam trochu nudíme
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 26.01.2009, 10:51:15 xxx.xxx.105.27
Zuzano tvá uvaha není moc dobrá. Měla jsem na bezpapírové feně kokra šest holčiček a vůbec jsem si nepřipadla, že mám ořechy když jsem měla tátu krásného kokra taky bez papírů. Byli to jenom bez papíráci a měli se celý život dobře s majiteli jsem byla v kontaktu. Teď máme taky RR bez papírů a není ji to na škodu. Ale paní Tereza nenapsala jestli mají papíry a vy jí hned napadáte, to se přeci nedělá.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 24.01.2009, 12:28:53 xxx.xxx.100.200
jo a nikdy ho nehoň, to je hrozná chyba vždycky před ním utíkej. Nepouštěj ho kde si nejsi jistý, že se mu nic nestane.Je to miminko a dá to moc práce udělat z něj poslušného psa i když je šikovný, o to spíš se mu musíš věnovat.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 24.01.2009, 12:25:39 xxx.xxx.100.200
když ho voláš pojď ke mně vždycky měj něco v ruce, pamlsek nebo hračku a když přijde dej mu pamlsek a nebo si s ním pohraj s hračkou nikdy to nedělej bez toho. Já jsem to tím zkazila a mám pořád problémy s přivoláním.Stačí když ho učíš dva povely sedni a pojď sem. Je moc malinký a bude mít spoustu času a taky období, kde se to bude měnit. Jednou bude hodný pak zase méně. Je to na hrozně dlouhou dobu. Vlastně celý jeho život ho budeš cvičit. Ber to jako hru.On to taky tak musí brát.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 23.01.2009, 19:15:40 xxx.xxx.74.222
ano můžeš s ním dělat všechno i základní zkoušky s ním můžeš dělat, uvidíš jak to funguje u vás na cvičáku, jestli máte figuranta.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 23.01.2009, 13:40:17 xxx.xxx.93.57
na cvičáku to určitě zvládnete, je to jenom o tom, aby jsi ty doopravdy poslouchal instruktory. Pejsek bude určitě šikovný. Motala jsem se tam taky a hodněkrát jsem to chtěla vzdát, protože jsem už starší a nemám takovou fyzičku, do obran jsem šla jenom kvůli uchovnění. Mám jí s papírama a tak jsem se do toho pustila. Dneska jí jsou už skoro tři roky a je uchovněná,bonitaci jsme dělali loni, museli jsme na výstavy a tak je oblastní a dvakrát krajská vítězka, dokonce jsem s ní jela do Rakouska a tam vyhrála CACA a res. CACIBA. Teď jsem nebyla dlouho na cvičáku a je pořád zima, tak se mě nechce, ale budu muset zase začít, protože příští rok chci dělat zkoušky poslušnosti ZZO a ZOP. Jdi si to okouknout na cvičák, vem pejska sebou, až bude oočkovaný, a pozorujte tam lidi co dělají.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 22.01.2009, 17:07:33 xxx.xxx.81.222
v těch kapsičkách skoro nic není to je jenom takový přídavek ke granulím. Já je dávám Rebece do granulí uberu jí trochu dávku a přidám půl kapsičky. Máš velké plemeno a to potřebuje toho víc. Zeptej se na veterině, já jsem dávala štěněti Alavis a ten rosol z nožiček. Když píší 150 g denní dávka nemůžeš mu dávat 3X 100g to by měl denní dávku 300 g, to je moc. Musíš mu tu denní dávku rozdělit na tři díly. Záleží co píší na pytli se žrádlem,dáš procházet vyberš fotku a vložíš příspěvek
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 22.01.2009, 10:41:08 xxx.xxx.77.90
Když Šegin žere tak je určitě v pořádku.Vždycky se veterinář ptá jestli pes žere, když ne to je známka nějaké nemoci.Tak ať nestůněte
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 21.01.2009, 23:47:58 xxx.xxx.78.132
Martine žere? Já ani nevím jak se tvůj pejsek jmenuje.Jestli nežere a je smutný tak ať s ním někdo dojde na veterinu, ale možná,že ty teď ležíš v posteli a on leží někde u tebe a jenom se ti zdá klidnější. Taky to tak někdy bývá.Můžete taky pejskovi změřit teplotu v konečníku normální teplota u psa je přibližně 38,5 °C
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 21.01.2009, 13:25:52 xxx.xxx.100.119
To je taky dobře že se ptáš, protože teď na něj volej pojď sem a to stačí když k tobě přiběhne pak ho budeš učit ke mně a to musí pejsek přiběhnou před tebe a sednout si.Ke mě je cvik, který se musí umět na zkoušky, ale na to je čas.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 20.01.2009, 21:44:13 xxx.xxx.119.131
To je jasný je to moc malé štěně a musí se nejdřív naučit poslouchat jednoho. Odměny mu mamka taky může dávat, když jí doma poslechne. Třeba sedni může trénovat jako ty. Hlavně na něj nepospíchej to chce všechno čas. Děláš to dobře, nos v kapse pořád piškoty a lámej je na malinké kousky. Každý psovod má kapsy plné odmněn.Já jsem to trochu podcenila a zkazila jsem přivolání. To už taky cvič, ale ne na ulici kde jezdí auta. Můžeš to cvičit i doma.Volej na pejska jménem a pak dej povel ke mně chvála veliká a pamlsek. To je nejdůležitější cvik, ten když není 100% není nic.