Aktuálně: 5 139 inzerátů172 202 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů
Karča
Karča (5 příspěvků) 15.02.2009, 11:52:19 xxx.xxx.97.41
Smála jsem se, když na NOVE v televizních npvinách ukazovali útoky "bojových plemen" na člověka... byli tam záběry z obrany.. jako.. kdyby lidem ukázali jací jsou tito psi skcvělí i na caniesteraphii.. ale oni ukážou jen špatný stránky.. Jo je nekolik psů, kteří by vás zakousli, ale je to kvůli majiteli a můžete se stím setkat i u kokršpanělů, pudlů, kníračů, no..u všech plemen... Je to prostě stupidní názor, laiků
Karča
Karča (5 příspěvků) 15.02.2009, 11:46:29 xxx.xxx.97.41
Lidem, kteří řeknou, že bull terriér či staff, argentinka, pitt atd. je bojové plemeno ybch urvala hlavu. Tihle lidi tomu nerozumí. Já sama znám spoustu těhle "bojových psů" jsou to věrní a milý kamarádi. jediný problém můžou být snad zdravotní problémy kvůli šlechtění, ale když tyhle psy neznáte nebo znáte ejdnoho, který ej uržen na ilegální psí zápasy tak se nedivím vašim názorům, ale největší demence je zákaz cování tzěchto psů. Tihle psi dělají caniesteraphii chodí do domovů důchodců i k dětem. Jsou ot úžasní psi. Myslím, že takový moskevský strážní pes, který není dobře vychován vám může ublížit více. Pokud psa nevyprovokujete nebo neděláte něco jeho smečce a pes je vychovaný nic vám neudělá. Je to úplně normální pes. A vy co si myslíte, že jsou to zabijáci... je mi vás líto, protože poznat lásku a oddanost těchto psů je štěstí an celej život. Já nevlastním žádného z těchto psů, ale už delší dobu chci bullíka, ale protože se mu chci plně věnovat. Musím počkat až dokončím studium.
Obrázek
Karča
Karča (5 příspěvků) 15.02.2009, 11:37:28 xxx.xxx.97.41
Dobrý den, přeju vám ať váš jezevčík vydrží. My jsme měli anglického kokršpaněla narozen.: 1994 a před dvěma lety stejné příznaky jako vy. Sežral yb předtím vše a najednou skoro nežral. Jeho kondice byla výborná a až do toho dne smenou běha na bruslích i ve svých 12 letech. Ale ten den se se sypal, když jsme za ním došli chtěl vylézt z pelechu, ale když se zvedl nemohl chodit a spadl zpět do pelechu. Byl totálně opdkrvený kůže byla bílá. Jeli jsme an pohotovost tam mu udělali rentgen a zjistili nádor na slezině, ale obrovský. Řekl, že ho můžeme operovat a nebo ho nachat odejít. Zvolili jsme operaci, čekali jsme než usne a pak jsme na požádání veterináře odešli. slíbila jsem mu, že por něj příjdu. Veterinář říkal, že se snažil se probudit, ale už neměl sílu. Dodnes brečím, když o tom přemýšlím. Ten pes semnou vyrůstal, chránil mě a vždycky mi pomohl. A ja tam nebyla, když odcházel. Nemohla jsem být sním a hladit ho. za toto se nenávidím už dva roky co je Charlie pryč. Vážně vám přeju ať toto nezažijete. tak se s pejskem držte, držím palce.
Obrázek
Karča
Karča (5 příspěvků) 15.02.2009, 11:29:03 xxx.xxx.97.41
Záleží na tom jakého si představujete. A jaká velikost psa by měla být. Viděla bych to an nějaké pracovní plemeno. Či ovčácké, které se už moc jako ovčácké nepoužívá např.: kavkavzský ovčák, ale u těch je zas riziko, že pudou mít špatné geny a budou agresivní. Kamarádka má kavkazana x chodského psa a to je zlato. Velkej pes, ale povahově skvělej.:)
Obrázek