Aktuálně: 5 143 inzerátů172 466 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 26.04.2009, 22:39:28 xxx.xxx.203.195
Tak to je náš psí blázen Nikoušek. Bude mu 5 let,ale je to pořád roštˇák x). Někdy si myslím,že je to ještě malé štěně. :-)
Obrázek
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 24.04.2009, 14:04:52 xxx.xxx.203.195
Než jsem si ho koupila bylo mi tam strašně líto ... zverimex je to dobrý vše co se tam koupí má skvělou kvalitu,psovi to chutná (korelce kupuji jinde) takže nemám problém, ale jak se tam chovají ke zvířatům je děs ... ani sépiovou kost neměl sotva vodu a pití. Tak jsem neváhala a musela jsem ho vzít k sobě,protože mu můžu poskytnou to co neměl ve zverimexu. Tedˇ jelikož přepeřuje má blbější náladu neustále se myje,ale jsem spokojená,že jsem si to předtím nerozmyslela. Chodím mu do klece alesponˇ 4x za den s něčím dobrým a vždy otevře zobáček a odejde. Chce to čas,vím. Jinak je to strašně zlatíčko x).
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 23.04.2009, 17:54:30 xxx.xxx.203.195
Asi jo ... Od té doby co jsem mu posunula zrcátko to už nedělá ... takže mu asi překáželo. Snad toho nechá xD
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 22.04.2009, 20:04:35 xxx.xxx.203.195
A ještě něco,vypozorovala jsem,že se koreláček pere se zrdcátkem a celkem často. Nevíte proč to asi dělá? Je tam kde nejradši sedí tak mu tam asi překáží nevím,proto se raději ptám.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 22.04.2009, 19:02:34 xxx.xxx.203.195
Korely bývají už zbarvení když se narodí nebo se dobarvují během růstu? Zajímalo by mě to ... mě přijde nedobarvený ... a neustále uhybá a odchází když se k němu přiblížím s jablkem x( Chce to čas .. jak dlouho to nevim x( .
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 22.04.2009, 13:43:53 xxx.xxx.203.195
Nevím jestli to bolí ještě me neklovnul ... , ale on seká a to myslim bolí ... x( Jinak jsme mu pořídíli velkou klec a tu malou už jsme bohužel někomu dali pro Andulky . Jinak pokrok když jsme ho měli první dva měsíce tak jsme ani nemohli do klece,aby se nesplašil tedˇ jdu k němu dám ruku do klece a těsně před jeho zobáček kus jablka a jelikož se ještě bojí tak radši odejde . Nechávám tomu čas a myslím,že jsem na dobré cestě . Korely bývají už zbarvení když se narodí nebo se dobarvují během růstu? Zajímalo by mě to nevím přesně kolik mu totiž je .. foto jsem přidávala u úplně prvního příspěvku.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 21.04.2009, 19:34:27 xxx.xxx.203.195
Včera vyletěl z klece tak byl celý den i přes noc puštěný,aby se naučil vletět do klece nechali jsme ho být a druhý den okolo 15:00 se sám vrátil do klece. A co mu mám dávat z ruky na cvičení,aby se nebál mé ruky? Bojím se,aby mě neklovnul.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 20.04.2009, 14:30:12 xxx.xxx.203.195
Mám ještě pár dotazů
Mám pouštět neochočenou korelu po pokoji? Vrátí se mi zpátky sama do klece? Pokud se nevrátí,jak ji dostat zpět do klece? Děkuji moc za všechny rady.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 19.04.2009, 21:01:34 xxx.xxx.203.195
Děkuji všem za rady!! Budu se snažit ho naučit vyletět z klece a na prst ... sice to bude trvat strašně dlouho,ale budu to dělat denně. Zatím to skouším s jablkem vždy kus dám před jeho zobáček a pískám mu melodii kterou se snaží napodobyt. Když už ho to začne štvát klovne do jablka ... ( Většinou to očekávám ) a zkouším dál. Většinou to udělám tak 3x ... pak pauza třeba 2 hodiny. Snad se to naučí,protože sním o tom,že ke mě přiletí a bude chtít podrbat na chocholce,ale to je další cvičení. A s vylétáváním z klece ... jelokož je příšerně zvědavý dám mu mezi otevřená dvířka jablko ... jak je zvědavý tak se pokusí jablko oklovat ( snad,ještě jsem nezkoušela ) No tak snad se to po čase naučí.
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 19.04.2009, 15:37:06 xxx.xxx.203.195
Mě jde o to, že sám prostě nevyletí a nevím jak mu ukázat,že může letět a ještě, že otevírá zobák a chce mě klovnout! A slunečnice nejí x( Je příšerně vybíravej ...
Chtěla bych,aby až bude vycvičený měl samičku ... jenže nevím, jestli se mi to ochočení podaří x( .
rOmAnQaa
rOmAnQaa (12 příspěvků) 19.04.2009, 13:56:27 xxx.xxx.203.195
Dobrý den
Chtěla bych se Vás všech přítomných zeptat ..
mám korelu ze zverimexu. Když otevřu dvířka dveře-nevylétává,dám ruku do klece nic nedělá ... přiblížím se otevírá zobák a chce mě klovnout ... jinak je to hodnej kluk . Ani na prst mi nejde asi se bojí .. nevím. Mám ho 4 měsíce. Velkou klec má ... je to mládě ... myslím. Prosím moc O RADY . A na obrázku ... nevíte jestli je to mládě a na kolik let vypadá? Dík všem.
Obrázek