Aktuálně: 5 159 inzerátů171 963 diskuzních příspěvků17 711 uživatelů
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 07.06.2011, 21:53:10 xxx.xxx.226.3
Jo jo a jak berou meloun, hlavně aymary u toho řvou jak paviáni :-)). 4 Lucka: neva.Dohoda platí, pokud dva kluci.Přivez :-)) Tak dneska mi přivezli metrál kamenů a tady je poslední (snad) úprava záhonu.Ještě dovybrat okolo ty kamínky a těšit se, jak to pomalu proroste a "zpřírodní".
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 04.06.2011, 21:26:44 xxx.xxx.226.3
Tak jsem se ,přátelé, asi zbláznila.Krom dvou dětí, zahrádky , jednoho psa a třiceti ptáků, jsem si dneska zamluvila ještě nové štěně. Jste taky tak "postižení"? :-P Jinak jsem dnes u aymar zaznamenala celkem zajímavý jev.Na budce se šornili tři ptáci: dvě samice a jeden lutino samec.Říkám si, kruci co to tam vyvádí? Samec uprostřed a nejdřív se z boku zaobíral jednou samicí, pak se otočil na druhý bok a došlo na druhou samici:-)) No, tak snad z toho něco bude....uvidíme.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 03.06.2011, 21:38:06 xxx.xxx.226.3
Rymi: paráda :-)) No, u mě zatím ticho po pěšině.V hejnu jsou spokojené, přeskupují se ve skupinkách, žádné větší šarvátky se nekonají, pokud nepočítám haštěření o místo na bidýlku. Budky prolézají stylem, jako když děti chodí na dětské hřiště.Spí venku na bidlech,krom jednoho " snad páru", který pravidelně každou noc spí v jiné budce.Společnost jim dělá párek hýlů a kanárků.Pokud oni jsou rušivým elementem, co jim brání v zasednutí nevím. Příští rok vyzkouším ve volieře jen aymary bez rušivých faktorů.A pak budu moci porovnat.Nejhlasitější jsou ráno okolo 6 ranní a večer po 19 hod., to jsou slyšet přes půl vesnice. Krom ovocného špízu si amilovali taky snopy trav, co jim věším na dvéře. Takže spokojení ptáci, zatím bez snahy zahnízdit.S drobotí vychází v pohodě,kolikrát přes den sedí vedle sebe a pochrňávají:-P
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 28.05.2011, 12:15:55 xxx.xxx.226.3
Orina: pěkné, pěkné a já myslela, žes neměla čas:-)), hezky to vypadá,lahodí oku... Když už se v budkách nic moc neděje, tak aspoň přidám taky pro očko.
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 15.05.2011, 12:16:40 xxx.xxx.226.3
Ahoj, tak já dělám andulkám a ostatní havěti "špíz"..hlavně z jablek, mrkve, rajčata,papriky.Tuhle měli v akci v Lidlu ananas a mango, tak jsem jen oloupala šlupku a komplet celý to i se zeleným chvostem napíchla taky na špíz.jen ta pecka u manga mi vadila:-)) při napichování...