Aktuálně: 5 029 inzerátů173 657 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů
iziReR
iziReR (6 příspěvků) 20.12.2009, 16:05:50 xxx.xxx.35.126
Ahoj,
jelikož jsem si koupil malého chameleona Jemenského, měl bych pár dotazů...

1. Teď se svléká z kůže, a má pořád jednu přední nohu "zaseklou" za krkem...když chodí, tak se jen tak belhá...jelikož používá jen 3 nohy...už to vypadá,jako by si to tam rozdrápal, má tam takový hnědý flíček...Občas tu nohu vyndá..

2. Chodí srašně pomalu..vím, že je ještě malý, ale on skoro nechodí, to je normalní?

3. Na jídlo má zatím cvrčky, co víc mu můžu dát?? A kolik mu těch cvrčků mám denně dát? Je den kdy sežere třeba 4 a druhý den jen 1...

4. Stačí mu teplota 24°C?


Děkuji za odpovědi :-)
iziReR
iziReR (6 příspěvků) 08.12.2009, 14:23:45 xxx.xxx.35.126
česnek mi papoušek ukradne vždycky, když ho vidí...kousek sní a nechá ho ležet, takže mu asi chutná a nikdy mu nic nebylo...
iziReR
iziReR (6 příspěvků) 30.10.2009, 15:09:05 xxx.xxx.35.126
Ahoj,
mám doma papouška (kakariki rudočelý) a je strašně agresivní...nevíte někdo jak ho to odnaučit? Abych lepe popsal problém, když např. sedím u TV a něco jím, tak on přiletí je hodný a lozí po mě, pochtívá něco štěbetá, tak mu kousek dám, ale v tu chvíli kdy to dostane jakoby se začal bát, že mu to vemu, roztáhne ocas, zoranžoví mu oči a brání se a většinou uteče jak nejrychleji může :-( Zajímavé, že se mě nebojí když něco mám, ale jakmile mám prázdné ruce útočí na mě..zkoušel jsem několikrát pomaličku mu dávat palec pod bříško, ale v momentě kdy jsem se ho dotknul mě klovnul až do krve :-( Můžu říct, že je to docela nepříjemné...Každý den dostává nové zrníčka a vodu, občas drn trávy...Že by mu něco chybělo se mi nezdá, dokonce mi to připadá jako by byl rozmazlený???! Fakt už nevím jak ho to odnaučit...Koupe se každý den, pěří nepadá, je pěkný (viz. foto)
Máte někdo nějaké rady? Jo a ještě zda jde poznat podle tehle fotky zda je zto samec, nebo samice?
iziReR
iziReR (6 příspěvků) 30.10.2009, 15:07:23 xxx.xxx.35.126
přijdu tam klidně večer...Jen mě teď štve, že mi nejde založit téma :-(