Aktuálně: 5 049 inzerátů173 398 diskuzních příspěvků17 740 uživatelů
insoul
insoul (7 příspěvků) 26.07.2010, 09:22:52 xxx.xxx.1.176
ahoj vsetkym , uspesne hlasim, ze zakina robi pokroky , presne ako ste pisali. otvoril som jej klietku a ona vyliezla na vrch , tam travi vacsinu casu ked je pustena , na ruku sa zatial este boji. teda ked jej ju podstracim tak nejde ale ked ona sama prileti, a hlavne ked sa jedna o jedlo :) tak prejde aj na ruku :) este raz dakujem
insoul
insoul (7 příspěvků) 19.07.2010, 16:10:02 xxx.xxx.6.39
ahoj moja 3,5 mesacna zakin ktoru som si tiez len minuli tyzden doviezol , robi presne to iste . skriabe sa na hlave a niekedy strci pazur do nosnej dierke a zacne sa skriabat , ale nerobi to stale ani pravidelne . niekedy to spravi raz za den niekedy 3 krat za hodinu. takze naozaj neviem v com to moze byt ani ja :(
insoul
insoul (7 příspěvků) 19.07.2010, 11:58:11 xxx.xxx.6.39
dakujem vam velmi pekne :) takze urcite jej dam viac casu ... a myslite ze s vypustenim mimo klietky nech si polieta po bytr je lepsie pockat az si na nas zvykne alebo ju treba vypustit aj skor . osobne by som radsej pockal az si zvykne a priestor si riadne obhliadne a az potom ju skusaldat aj mimo klietky. ale zas mozno jej to lietanie chyba
insoul
insoul (7 příspěvků) 17.07.2010, 15:04:48 xxx.xxx.1.176
tak chovatelka mi povedala ze ju mam brat z klietky aj nasilu a hladkat ju skriabkat po hlave ze to ma velmi rada, vraj aby si na moje ruky a na mna zvykla, ale ak nebude chciet tak ju mam vziat aj na silu , to sa mi ale nezda prilis spravne :( ke y som si bol uplne isty vekom zakiny tak sa bat nebudem a jednoducho jej dam cas si zvyknut....
insoul
insoul (7 příspěvků) 17.07.2010, 14:49:04 xxx.xxx.1.176
dufam ze toto. ieje reklama ale mozno to pomoze , od tejto chovatelky som ju kupoval a na spodu na videu jej jedna zo zakov je vraj aj moja zakina : http://www.papagaj-shop.sk/page.html?chapter=0&id=1 dakujem
insoul
insoul (7 příspěvků) 17.07.2010, 14:45:47 xxx.xxx.1.176
no na kruzku je len ake si cislo 145 asi nejake cislo zaka ale rok a den narodenia nikde nevidim. zako este nema biele teda zlte oci ale su este take tmavsie takze stara este nebude asi je naozaj len prerastene mlada :) so zakmi som pred tym nemal ziadne skusenosti , cital som len literaturu ale neviem ci ma chovatelka oklamala alebo nie. zakina ma naozaj len okolo 4 mesiace a skrotena bude ked ju chovatelka naozaj bez problemov vytiahla z klietky a skriabkala na ruke aj mi ju podala a tiez sa nebala a mohol som ju skriabkat. len sa bojim ze ubehnu dni, tyzdne a zakina bude stale rovnako bojazliva a neveriaca a mne neostane narok na pripadnu reklamaciu doteraz som mal len andulky korely kakariky ale vzdy mi trvalo nanajvis 3-4 dni a bolo skroteny a sli aj na ruku, ale zakina sa ma naozaj boji :(