Aktuálně: 5 041 inzerátů173 726 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů
Aky
Aky (12 příspěvků) 06.12.2007, 14:38:30 xxx.xxx.140.112
Ahojky.Proč můj alex 11 měsíců,pořád nechce hladit?Věnuji se mu hodně,naučil se krásně mluvit,zná 11 slov a píská písen.Dává pusinku,přiletí na rameno,pusou se nechá mazlit,ale jak ho chci hladit rukou nahne se a někdy uletí.Z ruky si veme dobrůtky,když mu dám ¨prst před zobáček ochutnává ho,,ale hladit prostě ne.Jinak je opravdu moc hodný.Dokáže i plakat když chce pozornost,nekřičí více využívá mluvení jak řev.Hraji sním na schovávanou což ho moc baví.Ráda bych aby mou ruku bral na pohlazení,,když se jí jinak nebojí.Za rady moc děkuji.Aky
Obrázek
Aky
Aky (12 příspěvků) 13.10.2007, 18:08:53 xxx.xxx.30.36
tak nema má to suche nozdry krásně čisté.Dneska už řve,občas si frkne,jen jednou když na mě zle křičel,tak jako zakašlal.Jinak baští normálně i si veme dobrutku,není skleslej.Nevím,zda třeba jen nemění hlas??nikdy jsem neměla papouška co mluví,,tak opravdu nevím,,co je normál a co ne,,ale je to moje prdelka a po te práci co jsem sním měla,,ho nechci oplakávat.Moc děkuji..Tak nosanek i peříčka ma čiste,,Aky
Aky
Aky (12 příspěvků) 12.10.2007, 17:53:55 xxx.xxx.30.36
tak změna kejchá jako by byl zahlenenej,,je dobre davat atb?zatím mám jen ten syrup na kašel..Mám strach aby mi neumřel,,poradte pokud mate stím zkušenost prosím co je dobre udelat aby se uzdravil
Aky
Aky (12 příspěvků) 12.10.2007, 17:26:07 xxx.xxx.30.36
Ahoj moc prosím,,dneska jsem zjistila,,že můj alexandr maly má problem povídat a ani mu nejde křičet,,vydá jen takovej skřek?včera to bylo v pohodě,kříčel a povídal,,Je nemocnej?byla jsem sama bez něj u veterinářky dostala jsem pro něk jitrocelové kapky na nastuzení,,jinak baští normálně,,Jen ze sebe nevyda skoro hlasku,kychl jen asi dvakrát,,nekašle.Pomocte dejte radu co by to tak bylo? kuju ahojky
Aky
Aky (12 příspěvků) 18.09.2007, 12:31:43 xxx.xxx.30.36
Ahojky co mám dělat moje korelka mi pořád snáší vajíčka,je to každe tří měsíce,,nedávám jí nic co by to mohlo vyvolávat:Je sama,samečka nemá,,ale měla ho pět let,pak umřel,já jsem jí zachránila před smrtí.Když ho snese,tak jí je nachám,než sama zjistí,,že znich nic nebude.Pak je odeberu.Mám jí pořídit samečka??Bohužel,už se zase chystá snášet.Děkuju ahoj
Aky
Aky (12 příspěvků) 04.08.2007, 13:19:59 xxx.xxx.30.36
Ahojky.Ondřeji,tak mám už vyhráno :o) Kuba alexandr.m.už se vůbec nebojí.už si bere jídlo i z ruky.Když vejdu do místnosti už stepouje na kraji klece a hlavou houpá nahoru a dolů.Když ho pustím,nedělá mu problém přiletět ke mě :o),jen mě zaráží,že pokaždé mě počůra a to miniutu před tím potřebu udělal.Už říká i krásně Ahoj Kubíčku,,což je uspěch po čtyřech měsících Můžu ho už začít učit další slova? Ještě se chci zeptat,jak často a jeké množství mám dávat minerální písek? Děkuji za odpověd.Aky
Aky
Aky (12 příspěvků) 21.07.2007, 15:59:33 xxx.xxx.30.36
Ahojky Milčo..Já jsem si také koupila alexandra maleho,,modrý..ve zveráku,,bylo mu pět měsíců..ted mu je osm,,na záčátku hrůza,,bál se mně i klovl,,ale já jsem nedala znát že to bolí.Nechtěl na prst,,utekl,když jsem šla ke kleci.Do klece jsem ho netula,,začal tam chodit sám.A začal mi mluvit,,,říkaám na něj ahoj Kubíčko a co je už říká kubíčku ahoj ...co je je nezřetelné.Začal si brát jídlo z ust,,,sedne si na rameno.Musíš se mu vnucovat,,ono se to nemá,,ale ja celou dobu čekala a on sám zájem neměl,,tímto jsem si ho naučila,,Kdybych čekala až on,,tak by byl plašan.Až Ti začne křičet nebo si něco breptat.tak opakuj slova,,prostě mu na jeho breptání odpovídej..Jinam mám ještě korelu a on jí dokonala napodobuje :o) je pravda,,že každej papoušek je jinak nadanej,,to same je u nás,na mého toto platí a na Tvého nemusí..Hodně štěstí...
Aky
Aky (12 příspěvků) 12.07.2007, 19:56:08 xxx.xxx.30.36
Ahoj Petro.Tak to samé jsem si myslela já,,nechci se tu nějak vměšovat do rady od Ondřeje .H ale poradí Ti zde si najdi a přečti vše kde uvidíš název alexandr to Ti pomůže,já jsem Ondřeje dotazama bombardovala,,poslechla jsem radu vytrvej přetrp to a máš doma mazánka..Nesmíš se ho bát to má Ondra pravdu on to pozná a bude Tě ovládat..Mě můj Kuba chtěl rafnout do nosu,,teda klovl,,ale já se nedala a i když na mě vrčel,jsem mu prostě dála pusu na zobáček,,tos měla vidět,,jak koukal a určitě si říkal,,,Tak já na ní vrčím a ona se nebojí,,no a už to nedělá.Párkrát tě klovne,,ale nedej znát bolest či strach...Určitš si tyto stránky pročti najdeš odpověd na Tvůj dotaz..Pa Aky
Aky
Aky (12 příspěvků) 07.06.2007, 18:32:41 xxx.xxx.30.36
Zeleny to vím,ale objevil se hnedej,,jako narezlej trus..Je to normální?jinak to bylo tuhe..Děkuji krásný den.