Aktuálně: 5 572 inzerátů168 445 diskuzních příspěvků17 661 uživatelů
Jirka S.
Jirka S. (4 příspěvků) 11.11.2010, 20:11:24 xxx.xxx.150.9
jj rozdíly jsem postřehl. Jsou jedinci jak říkáte né moc vybarvení a někteří až nezkutečně zabarvení. No u mě pořízení je otázka spíše roků než měsíců. Nechci nic uspěchat a připravit výborné podmínky. No a jestli červeňáka nebo kanaďana také nemám rozhodnuto. Jen jak jsem říkal o ždibet se mi zamlouvá více RČ.
Jirka S.
Jirka S. (4 příspěvků) 06.11.2010, 13:21:29 xxx.xxx.150.9
Děkuji za bleskovou reakci. Jaká je vůbec možnost zvíře třeba dovést? Osobně přiznávám, že o ždibeček se mi více líbí Rys červený. Takže se ještě chci optat jestli tušíte proč je u nás chovaný jen v Jihlavě? Náročnost, nebo podobně? U nás v Chomutově v zooparku máme právě jen jednoho Rysa Ostrovida. Občas zajdu mrknout. Děkuji Ps: foto - pěkný fešák
Jirka S.
Jirka S. (4 příspěvků) 05.11.2010, 18:48:07 xxx.xxx.150.9
Dobrý den. Nejdříve chci pochválit stránky. Chtěl bych se optat na chov rysů (konkrétně na rysa červeného nebo kanadckého). Kolik je u nás chovatelů? Jaká je těžké si případně u chovatele zamluvit kotě. O chovu uvažuji již dlouho ( vlastně po tom toužím od děství), ale neměl jsem vhodné podmínky. Teď se zadařilo koupit krasný zalesněný pozemek, kde budu příští rok stavět dům. No a tam už zbyde spousta místa pro můj sen. Děkuji za reakci.