Aktuálně: 5 138 inzerátů172 338 diskuzních příspěvků17 714 uživatelů
carmela3
carmela3 (14 příspěvků) 23.09.2011, 10:18:40 xxx.xxx.155.190
Tak tak díky za potvrzení.. Opravdu se bude vracet každej den a bude ymýšlet různé taktiky, aby se k nim dostala. Naše lasička nepohrdla ani zdechlou myší v pastičce. Brala vše. Takže odchytit....a dvojté pletivo pro příští klidné chovné roky
carmela3
carmela3 (14 příspěvků) 26.05.2011, 10:06:47 xxx.xxx.155.190
Dobrý den, tak konečně se mi narodily první korelky. Vylíhly se z posledních dvou vajíček. Přemýšlela jsem a pozorně četla rady či názory a po návštěvě burzy kde jsem se bavila s dvouma chovatelama, kteří zdíleli každej jiný názor, jsem se rozhodla, že začnu rosit. Jeden chovatel řekl , že nikdy nerosil a mládata bez problému vyvedl a druhý, že vyvedl jen po rosení. Tak jsem skusila rosit a 2 prcci jsou na světě. Záleží asi na prostředí. Mám voliéry venku, ale asi vejcím nesvědčí ta vlhkost. Takže budu jeden z těch chovatelů, kteří budou rosit :+DDD
carmela3
carmela3 (14 příspěvků) 15.05.2011, 10:51:54 xxx.xxx.155.190
Dobrý den, zakoupila jsem vitamínový přípravek Roboran pro exoty v prášku, ale nechápu jeho dávkování co znamená 1% koncentrace v krmivu, prosím jak dávkujete robotan Vy?
carmela3
carmela3 (14 příspěvků) 04.05.2011, 11:00:42 xxx.xxx.155.190
Dobrý den, chci si koupit samce papouška nádherného. Našla jsem si v inzerci ročního samečka, ale majitel ještě nepozná jestli je to sameček nebo samička. V kolikati měsících se začínají tito nádherní ptáci vybarvovat, popřípadě jaké charakteristické znaky má sameček při vybarvování. Děkuji
carmela3
carmela3 (14 příspěvků) 15.03.2011, 14:01:37 xxx.xxx.155.190
Já to vlákno znám, ale ani lehce postiženého člověka neomlouvá mít ptactvo v takových podmínkách.:+DDD Chápu, že se chce podělit o své miláčky, ale musí zlepšit ptákům podmínky. Pletivo nestojí tolik, aby si nemohl udělat větší klícku nebo někdo ze sousedů mu jí pomohl sestavit či zbudovat. Já se na to už nemůžu koukat. No, holt asi své ptáčky moc rozmazluji, příště si udělám podobné klícky jako má pán Miloš.:+DDD
carmela3
carmela3 (14 příspěvků) 15.03.2011, 10:32:50 xxx.xxx.155.190
Pane Bože, ty to vidíš, proč něco neuděláš!!!!????! V životě jsem neviděla horší podmínky, To přece není ani možné. Pane Miloši chcete vidět klece a voliéry? Tak se koukněte na ostatní fotky chovatelů. At je to chovatel nebo začátečník, na vás teda nemá ani jeden, takovou prezentaci svých miláčků a jejich ubytoven by tady taky nikdo nevystavoval, protože by ho hamba fackovala. Ale vlákno bych nezrušovala milí zlatí. Je to jen varování, že i takoví jsou mezi náma a poučení jak nemají klece či viliérky vypadat. Já už nemám co dodat, jdu se vybrečet za mýma miláčkama a jak si budou stěžovat, že 4m na průlet je málo, ukážu jim pane Miloši vaše fotky klecí. Jen doufám, že mi nepopadají z bydýlek......fuj, dejte to dopořádku i když z fotek váš pokoj vypovídá, že lepší už to asi nebud
carmela3
carmela3 (14 příspěvků) 10.02.2011, 14:41:51 xxx.xxx.155.190
Dobrý den, obnovuji diskuzi a prosím ještě jednou o radu. Napsal mi jeden chovatel, že má stejný problém jako já, že mu samice vždy snesou vajíčka a zhruba v období, kdy se mají líhnout je obě samice rozbijí a na to mají okamžitě nakladenou další várku. V mým případě jsou vajíčka bud zcela pryč a nebo jsou ožraná a trčej z nich jen mrtvá nevylíhlá mládata. Svým andulkám dávám vše. Podezření jsem měla na myši a nebo na kanibalizmus. Prosím kdo se setkal s tímto problémem ozvěte se... děkuji
carmela3
carmela3 (14 příspěvků) 29.12.2010, 16:56:17 xxx.xxx.155.190
Bylo mi poraděno hodně krvavé maso, nebo obětování jedné živé andulky. To se ta lasička nedá vážně ničím jiným uplatit?:+DDD