Aktuálně: 5 035 inzerátů173 678 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů
zbirka1
zbirka1 (31 příspěvků) 05.12.2014, 08:29:39 xxx.xxx.250.205
Matúš Dubec:

Tomu sa povie oazaj dobrý vstup do novej sezony :) druhý chovný pár zniesol 3 vajíčka a v budke sa už tešia životu 3 mladatká. Takže ani sme sa nenazdali a už je prckov osem :) Tretí pár Miňo a Maňa sedia tiež na 5 vajciach. jedine štvrtý chovný pár čo sú odchyťáci si zatiaľ dávaju čas aj ked krásne hrabú a zdržujú sa v búde,ale myslím že ich čas sa už blíži tiež.A konečne sa u mna pohli lady aj dvom chovuschopným 7 ročným párom a moji prví žakuni Kakta s Kubíkom majú už pod sebou dve vajíčka a posledný par už ani nevychádza z budy a samica už má strašne velký zadok takže vajíčko už tak visí vo vzduchu :) Chovu zdar a úspešnu žakovskú sezonu prajem všetkým CHOVATEĽOM

  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();">

Velká gratulacia,prajem nech sa podarí až na bidlo.👍

zbirka1
zbirka1 (31 příspěvků) 07.02.2013, 11:02:30 xxx.xxx.250.205
Ja som skušal G18 aj australii(linčak,kralovský,kakadu ružovy)a hned sa na ne vrhly asi ich prilákala tá ovocná vôna, ale činany aj mníšci ich ignorovali.Možete mi na mail: zbirka12@gmail.com napísať odkial ste,môžeme prípadne dohodnuť navštevu a viac sa porozparavat ohladne kmenia granulamy.
zbirka1
zbirka1 (31 příspěvků) 24.01.2013, 10:04:08 xxx.xxx.250.205
Chcem poprosit o radu ohladne amazonka bielobrucheho.Mam par amazonkov kružok 2010,dva roky su spolu a doteraz bol klud spavali vedla seba aj pri krmenii som si nevšimol žiadne hašterenie.Budku maju asi 3 mesiace zatial nebola obsadena.Teraz pozorujem ako samička amazonka napada samčeka ,aj pri krmeni prebieha hašterenie vyvolane samičkou.Teplotu maju cca 17st.,vlhkosť 65 až 70%.Chcem sa opýtat na spravanie samičky ,či ma niekto podobne skusenosti?Dakujem za info.