Kategorie: Papoušci, téma: ANDULKYvypadávání ocasních per
máme venkovní nevytápěnou budovu s výlety, v ní chováme austrálii - i v největších mrazech tam nejde teplota pod minus pět stupňů, většínou je tam nad nulou. Teď mi odcházejí nejstarší andulky, které jsem kupovala v roce 2000 už jako vybarvené. Takže 10-11 let. Chovné.
dasa009 dasa009 385 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: Odpuzovač myší...
Přesně Petře ... Je to věčný boj.
Kategorie: Papoušci, téma: "Pro chataře ll."
Pro Filipa : Za Krnovem - v jedné části Města Albrechtice, je to tam super, ale taková "díra". Takže o prázdnínách vyjíždíme po Jeseníkách na výlety. Praděd, Studánka, Zlatorudné mlýny ve Zlatých Horách a tak ...
Kategorie: Papoušci, téma: Barvy mých andulek
Miloši, díky moc za nabídku, já jsem ale z opačného konce republiky - Ostravsko.Ale dík za ochotu.
Kategorie: Papoušci, téma: Panacur
to by mě taky zajímalo, z vlastní zkušenosti vím, že ho dostanete jen u veta na základě vyšetření trusu. Už jsem tady popisovala situaci, kdy jsem čekala 10 dní na lék u nákazy škrkavkou. Pak už nebylo koho léčit :-((
Kategorie: Papoušci, téma: Barvy mých andulek
Potřebuji prosím samečka. Není tu náhodou někdo z Ostravy a okolí?
pro Orinu : prosím kontakt na ten jódový grit, kde se dá objednat?Pochybuju, že by něco takového bylo u nás ve zveráku. Díky. Zdraví Dáša
Kategorie: Papoušci, téma: Muj chov-velky začátek
moc pěkné, ať se daří! Zdraví Dáša
159.10: Pokud máte na mysli fotky zelené andulky, nikdo ze zdejších odborníků se k tomu nevyjádřil proto, že víme, o čem je řeč. Není to skokan, křídla jsou takhle nešťastně střihnutá původním majitelem. Doufám, že poškození není tak závažné, aby nenarostlo peří nové. Držím palce.
Kategorie: Papoušci, téma: Papoušek Královský
195.101 díky, já tam nedala tu žlutou mutaci, takže mi to vyhazovalo jen přírodní.
Kategorie: Papoušci, téma: "Pro chataře III."
pro leef - Garf a Gábi
:-)
  • Obrázek
Kategorie: Papoušci, téma: korela samec,samice?
je už korelka přepeřená? Vložte fotku spodní strany ocasu.
Kategorie: Papoušci, téma: korela samec,samice?
na určení pohlaví tedy ještě zřejmě budete muset počkat, vlnky pod ocáskem mají jak samice,tak i mláďata. Co se týče mutace, je to straka, pokud dobře vidím to žluté bříško, má ale na sobě velmi málo světlé barvy.Zkuste vypozorovat chování - někteří samci začínají zpívat už před přepeřením.
Kategorie: Papoušci, téma: PROSBA K DISKUTUJÍCÍM
vřele doporučuji "chataře", je to opravdu parta lidí, kteří se snaží problémy řešit, nikoliv jen kritizovat.
Kategorie: Papoušci, téma: PROSBA K DISKUTUJÍCÍM
no, nevím. Opravdu mi připadá, že mnozí nepodepsaní bohužel se sem na diskuzi opravdu "chodí" jen hádat, třeba i za cenu toho, že neznají souvislosti nebo nečetli pořádně celý příspěvek. To mi vadí a tohle se na chatu opravdu nestává. Radím vám všem - přijďte kouknout na chat :-) Těším se. Dáša
krásná mimina! Hlavně ať zdárně rostou!
Pro Ružu: Díky za radu,už jsem ji předala dál. Tak to je ta naše neposlucha.
  • Obrázek
Kategorie: Papoušci, téma: pomoc!!!!!
slyšela jsem spoustu zaručených rad jak chytit ulítlého papouška, povedlo se mi to jednou - to když si sám vlezl do otevřené voliéry a já pak jen zavřela dvířka. Pokud není ochočená, což asi penant není - málokdo si ho bere jako mazla - je to těžké.Prostě ho NĚKAM nalákat na zrní, kde se dá bez problémů zavřít.Mimochodem, slyšela jsem i o polévání vodou,aby pták neulítl, ale jak se trefit?Obvykle se člověk nestihne ani přiblížit ... :-( Přeji hodně zdaru. Dejte vědět,jestli se povedlo.
Kategorie: Papoušci, téma: Zvířata samoléčitelé
česnek dávám, buď rozmačkaný do vody nebo přímo na zrní.
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 20 (celkem 385)