Aktuálně: 5 175 inzerátů172 197 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů
icek
icek (4 příspěvků) 22.10.2011, 08:54:10 xxx.xxx.33.9
Dobrý de, chci se zeptat, k Vánocům chci koupit papouška žaka, ale mám alexandra vousatého. Nebudou na sebe papoušci agresivní? Můžou být spolu v jedné kleci a jestli jo tak v jak velké? Děkuji Icek
icek
icek (4 příspěvků) 16.07.2011, 10:30:54 xxx.xxx.33.7
Ahoj já mám podobný problém, akorát že je rodiče vyhazují z budky.Korela mi lestos hnízdí už potřetí, snese vajíčka, poctivě na nich sedí oba rodiče, a když se začnou líhnout a rodiče je krmí, tak vydrží vždy tak 3 - 6 dní a potom je vyhodí z budky ( ted čekám že by se každým dnem mělo vylíhnout první mládé ze 3 a jejich letos poslední snůšky ). Míchanici podávám obden, ve voliéře se zdržuji co nejkratší dobu, vždy jdu dát pouze čistou vodu a nové zrní. Voliéru obývají spolu s andulkami, od krerých se mi vylíhlo předevčírem první a dnes druhé mladé. Co dělám za chybu, že korely pokaždé mladé vyhodí z budky?? S ručním dokrmováním zkušenosti mám. Prosím dejte mi vědět a popř. dejte nějakou radu. Děkuji Icek
icek
icek (4 příspěvků) 18.04.2011, 21:08:29 xxx.xxx.33.7
Dobrý večer, mám alexandra vousatého, který je pravděpodobně nachlazený. Dám příklad:podle mého kýchá a když uletí zhruba 10 metrů je udýchaný. Jindy jeto asi týden, co uletěl klidně 50 metrů a nebyl udýchaný tak jako ted. Prosím poraddte jak to mám léčit, a může na nachlazení zemřít?