Aktuálně: 5 041 inzerátů173 716 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů
Jessee
Jessee (2 příspěvků) 12.08.2011, 08:26:16 xxx.xxx.60.169
Dobrý den,moc děkuji,ráda se Vám ozvu.. Vaši gepardi jsou prostě nádherní, je úžasný vidět takhle dokonalý zvíře. Přeji příjemný zbytek dne.. Jitka
Jessee
Jessee (2 příspěvků) 01.08.2011, 10:01:22 xxx.xxx.60.169
Dobrý den,jsem zde sice "nová uživatelka",ale již jsem četla snad všechny příspěvky v tomto fóru a je mi více než dost jasné,že není nejsnažší pořídit si kočkovitou šelmu,dopřát jí vše,co potřebuje,sladit s tím naše okolí atd. Ale ráda bych se zeptala zda mi paní Věra J. mohla napsat buď zde nebo na mail pár informací a postřehů o chovu gepardů. Ráda bych si časem jednoho pořídila. Časem myslím víc jak 10 let. Teď bych ráda nabrala zkušenosti od chovatelů, od zoologů u nás i v zahraničí a teprve pak začnu uvažovat o samotném pořízení. Chci nejdříve vědět co vše to obnáší,co potřebují gepardi za potravu-čet jsem,že mívají problémy s nějako potravou a musí se dbát na její složení. Smím se dále zeptat,kde jste přišli ke svým gepardům? Viděla jsem vaše fotky z chovu a jsou nádherné,kam se na váš chov a chovné zařízení hrabou zoo. Vážně Vás obdivuji,kolik času,energie a financí dáváte svým miláčkům. Pokud mi budete moci aspoň trošku poradit budu Vám moc vděčná. Předem děkuji za odpověď Jitka