Aktuálně: 5 175 inzerátů172 198 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů
Ivo48
Ivo48 (4 příspěvků) 19.08.2011, 21:59:15 xxx.xxx.51.27
Přátelé, koukám jako blázen, už to nechte být. Je mi 17 let, papouška jsem našel poprvé, a na tomto serveru jsem také poprvé, po nálezu papouška jsem se snažil zjišťovat co a jak, tak mi někdo poradil tyto stránky, že zde mi poradíte. Žádal jsem pouze o radu, abych věděl co je to za druh a tím pádem se o něj postarat než se to vyřeší. Ještě jednou děkuju všem hodným, který mi řekli co je to za papouška a poradili mi dát inzerát na iFauna. Inzerát jsem dal a o papouška se snažím starat co nejlépe. Hodně jsem si o něm nastudoval. Co jsem ovšem nečekal, že můj dotaz rozpoutá, takovouhle diskuzi. Pokud příště najdu nějaké zvířátko, snad abych se bál zeptat. Ta voliéra mě samozřejmě zajímala v případě, že mi papoušek zůstane tak pro jeho pohodlí. Mám zvířátka rád a nikdy bych snimi nezacházel špatně!
Ivo48
Ivo48 (4 příspěvků) 19.08.2011, 14:58:39 xxx.xxx.51.27
Zapomněl jsem dodat, že když se majitel najde, tak mu nebudu bránit papouška si vzít. Jenom aby jste věděla, než uděláte své další závěry milá Lenko :-)
Ivo48
Ivo48 (4 příspěvků) 19.08.2011, 14:54:32 xxx.xxx.51.27
Lenko: Žádál jsem o pomoc a ne o promluvení do duše. Prohledal jsem internet, jestli někdo nemá inzerát, že se mu ztratil papoušek a na iFaunu jsem dal JÁ inzerát, že jsem našel papuška. Mě zase zarazilo to, že podle 30 písmen, které jsem napsal, jste poznala, že jsem zloděj, kterému by měli urazit ruce, protože se nesnaží papouškovi pomoc. Chtěl jsem vědět co je zač, abych se o něj do doby než se to vyřeší mohl postarat a papoušek nijak zvlášť nestrádal.
Ivo48
Ivo48 (4 příspěvků) 17.08.2011, 23:50:43 xxx.xxx.51.27
Ahoj, našel jsem u silnice papouška a nevím co je to za druh. Klec samozřejmě dostane věčí, je to provizorní řešení. Děkuji za pomoc :)
Obrázek