Aktuálně: 5 143 inzerátů172 462 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů
kimis
kimis (81 příspěvků) 25.11.2012, 12:21:02 xxx.xxx.80.27
Mam podobny problem......samice na cele a kolem oci bez peri ale jeste k tomu ma obrane peri i na nohach a na obou pak i nejaky bolak. Veterinar rikal ze to bude nejspis vapenka nebo roztoci. Ma i konce peri jakoby uzrane s cernymi konci...foto prikladam. Veterinar poradil mazat stolnim olejem a na peri Arpalit. Mate nekdo zkusenost?? Zatim mam pocit ze lecit vapenku kterou nema a ten olej ji spis masti jen peri ktere si skoro vubec necisti spis se se sameckem obiraji.
Obrázek
kimis
kimis (81 příspěvků) 25.11.2012, 12:17:59 xxx.xxx.80.27
Mam podobny problem......samice na cele a kolem oci bez peri ale jeste k tomu ma obrane peri i na nohach a na obou pak i nejaky bolak. Veterinar rikal ze to bude nejspis vapenka nebo roztoci. Ma i konce peri jakoby uzrane s cernymi konci...foto prikladam. Veterinar poradil mazat stolnim olejem a na peri Arpalit. Mate nekdo zkusenost?? Zatim mam pocit ze lecit vapenku kterou nema a ten olej ji spis masti jen peri ktere si skoro vubec necisti spis se se sameckem obiraji.
Obrázek
kimis
kimis (81 příspěvků) 04.11.2012, 10:40:21 xxx.xxx.41.34
Rekl bych ze je to tim co dostaval doposud.....a ostatni veci nezna...chce to cas...zkusit mu dat slunecnice ktere odmitne malokdo a pak pridavat dalsi.
kimis
kimis (81 příspěvků) 01.11.2012, 14:37:51 xxx.xxx.1.72
Zdravim....chystam se na burzu a mam zajem koupit bednovou klec na Amadiny..alespon 80cm delka...nemate nekdo info zda je tam nekdo vozi??
kimis
kimis (81 příspěvků) 30.09.2012, 15:50:30 xxx.xxx.41.65
Tak bohuzel se situace nezlepsuje. Chovani je ale jakoby se vubec nic nedelo. Mam ho zkusit oddelit od samice zda se to zlepsi?? Nebudou po sobe truchlit??
Obrázek
kimis
kimis (81 příspěvků) 29.09.2012, 12:54:11 xxx.xxx.41.65
Zdravim.....co se tyce tarantiku tak samicka od Vas uz konecne ztratila puvodni agresivitu a strach.....a se sameckem uz jsou milacci. Jinak zatim vse pri starem....hnizdeni se zatim nikde nekona i kdyz 10ti mesicni samicky uz zacinaji cvrlikat a zacinaji byt pokusy o pareni... Jinak moje ochocena Fischeracka se konecne dockala vysnenych mladat a po 3 plonkovych snuskach ma dva krasne prcky a vzorne se o ne stara .
Obrázek
kimis
kimis (81 příspěvků) 15.09.2012, 13:26:50 xxx.xxx.196.108
pravdou je že se pořád ozobavaj.....ale že by něco vyskubla sem si nevšiml......a ano má to jen na hlavě jinak je v pořádku..... snad to nebude pokračovat...uvidíme....díky ;-)
kimis
kimis (81 příspěvků) 14.09.2012, 11:47:24 xxx.xxx.251.16
Muj taranta ma na hlave jakoby vypadany peri......myslel jsem ze jen preperuje ale tak nejak pozoruju ze mu peri asi zacina mizet......ale ne nejak drasticky......jinak je v poradku...zere normalne i k samicce se ma porad stejne....akorat netusim jestli mu to neskube samicka to jsem zatim nevypozoroval......ale to celo neni cervene jak by melo asi byt tak nevim zda to je nejaka nemoc.Poradte jestli se nekdo nesetkal s necim podobnym.
Obrázek
kimis
kimis (81 příspěvků) 03.09.2012, 17:13:24 xxx.xxx.139.88
Ano jak říká Michal.....chce to čas......akorát bych ještě doplnil aby jste ho něčím zabavily a on nebude tak zlej........můj názor je že to je samička měl jsem stejný problém......zkuste mu dat plysaka nebo obyčejnou spejli....a bude na chvíli klid :-)
kimis
kimis (81 příspěvků) 19.08.2012, 18:35:59 xxx.xxx.17.9
Dokaze....ale jen pokud ho to budete pravidelne ucit a venovat mu hodne casu. Ja naucil 2 slova i samicku.....jo a jednalo se o Fischeri,ostatni netusim.
kimis
kimis (81 příspěvků) 10.08.2012, 19:30:15 xxx.xxx.17.9
Jeste by me zajimalo jak u Vas ostatnich probiha parovani,tzn......v jakem veku,kdy otvirate budku,jestli spise parovat starsi kusy a nebo naopak mladsi???? Co jsem zatim tak nejak vypozoroval tak mlady par ktery jsem dal k sobe v cca 5 mesicich a ted jim je rok a pul se nijak k hnizdeni nemaji.Nikam nespecham akorat chci vedet jestli nedelam chzbu. Jeste chci dodat ze u vsech mam budky otevrene neustale,vecer tam zalezaji vsichni spat ale prave to je mozna chyba ze pokud by ji nemeli tak to jeji otevreni v nich to hnizdeni vyburcuje. Proto mne zajima nazor ostatnich,popripade Vas system v parovani a hnizdeni. A bydlim v byte takze teplotu mam stalou 24 ° ,.....diky moc.
kimis
kimis (81 příspěvků) 08.08.2012, 15:56:55 xxx.xxx.17.9
Zdravim....take diky za vsechno ;-) Jinak samicku jsem nakonec neprodal a jeste k tomu jsem se tam vracel a koupil jeste samecka tak sem jel domu nakonec s dvema pary Tarantiku. Uz jsou do sebe vsichni zamilovany takze spokojenost :-)
Obrázek