Aktuálně: 5 593 inzerátů168 304 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů
misahauge
misahauge (4 příspěvků) 15.12.2011, 20:15:41 xxx.xxx.43.140
Jinak ještě vzkaz pro neregistrovaného:samo,že jsem toho docela dost přečetla než jsem si ho pořídila(nejsem blbá) a to ,že chválím svého miláčka?Vy to neděláte?Dočetla jsem se spoustu zajímavého a vím s čím mám počítat,ale jsem veliká milovnice všeho živého a dokud mi neucvakne prst tak se ho nevzdám:):)
misahauge
misahauge (4 příspěvků) 15.12.2011, 20:06:47 xxx.xxx.43.140
To jsem si myslela.Tady ještě posílám jednu fotku,kterou jsem fotila dnes.Můžete mi prosím poradit s tím zastřižením spodního zobáku?Měl by být v jedné rovině(žádný výčnělek nahoru)?Nerada bych mu nějak ublížila.Mám tedy počítat s nějakou krví a je tedy potřeba nějak tu ránu ošetřit?Doufám,že se mi to povede a bude se mu lépe baštit.Náhodou o tom mluvení nic nevíte?Díky moc
Obrázek
misahauge
misahauge (4 příspěvků) 15.12.2011, 10:23:42 xxx.xxx.43.140
Děkuji za informace.Jinak pro doplnění pro nazlobeného pána.Pobavila neznamená jen to zlé.Já se pobavila v dobrém smyslu.Je to fain si přečíst všechny reakce a některé jsou docela vtipně napsané.Co se týká mé arušky je jasné,že nebude stejný celých 50 let.Mám 3 děti v rozmezí 16-2,5 let a vývoj jejich povahy s postupem věku je velmi zajímavý.Doufám,že s výchovou papouška si poradím stejně jako se svýma synama.S tím zobákem je jasné,že předešlá paní chovatelka měla špatnou techniku krmení(bylo mi to již potvrzeno lékařem) a zakřivení horního zobáku je trvalé.Přikládám foto.Tím pádem po reakci pána s obrušováním spodního zobáku mi došlo,že mu budeme muset také obrušovat spodní zobák,protože sám toho není schopen.Je tedy rada čím a jakou technikou?Díky a všechny zdravím
Obrázek