Aktuálně: 5 195 inzerátů171 540 diskuzních příspěvků17 701 uživatelů

žako

bohdan6
bohdan6 (8 příspěvků) 06.04.2012, 19:14:21 xxx.xxx.112.73
Dobrý den, mámě 3měsíce starého žaka.Je milý ,přítulny,jde hned na ruku a na rameno. Neumíme ho ale naučit aby nekálel mimo klec.A mám problém ho dát do klece ,když ho mám na rameni.Nechce jít do klece a porád šplhá po ruce ven z klece na rameno. Díky za radu.
cone (neregistrovaný) 06.04.2012, 19:53:29 xxx.xxx.67.3
tříměsíční žako je za předpokladu že se jedná o ručně dokrmeného jedince tak tak na hranici věku svého odsatvu, takže jej asi moc dlouho nemáte.tudíž vaše postesknutí nad tím co neumí bych přirovnal na brečením typu - proč mé roční dítě neumí číst a psát a rovně chodit.
t.rizek
t.rizek (6 příspěvků) 23.07.2012, 11:18:04 xxx.xxx.178.178
Ukažte papouškovi přes pletivo klece piškot a uvidíte jak rychle bude v kleci. Mám 3 měsíčního žaka také doma a nic nefunguje lépe než piškoty. Stejný problém, aby nekálel mimo klec řešíme také. Dnes poprvé lítal po bytě, tak doufám, že se pomalu začne dařit i ten povel "kálení v kleci".:) Máte nějaké rady jak ho to nejlépe naučit? Nebo všem vesele kaká po bytě?:)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.