Aktuálně: 5 564 inzerátů168 383 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

aratinga, mníšek, amazonek

anonymní (neregistrovaný) 18.04.2012, 20:41:51 xxx.xxx.218.115
Mám zkušenosti s chovem andulek, korel a uvažuju, že si pořídím něco většího. Už jsem prolezla snad všechny možné informace o těchto třech papoušcích. Někdo je do bytu doporučuje, někdo né, už mi jde z toho všeho hlava kolem :( Navíc v dosahu mám možnost zamluvit si dokrmeného amazonka černotemenného i aratingu sluneční, ale pořád váhám, zda do bytu ano nebo né. Byla bych ráda za všechny možné postřehy o jejich chovu (hlavně ty negativní), abych to rozhodnutí měla jednodušší :) Děkuji
anonymní (neregistrovaný) 18.04.2012, 21:59:53 xxx.xxx.218.115
a netrpí tím, že se upne na jednoho člověka? Co dospívání nemá takové ty záchvaty agrese? A co hluk? Jinak je fakt krásný :)
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 18.04.2012, 22:09:04 xxx.xxx.85.66
je to jedinec od jedince na jednoho člověka se neupíná, u nás jej má celá rodina a jakmile přijde někdo pro něj cizí tak si jej sice chvíli okoukává a pak s tím nemá problém ani u nás ani u přátel nemáme z agresí žádnou zkušenost samozřejmě každý papoušek si potřebuje sem tam vřísknout, a tito ač jsou volně chovaní považováni za přední křiklouny s velice pronikavým hlasem, tak s opravdu ručně dokrmeným toto padá, dají se dobře naučit na denní režim a taktéž s tím nemáme žádné problémy co se týče hluku manželka s ním spí klidně po noční v ložnici a není sebemenší problém
anonymní (neregistrovaný) 18.04.2012, 22:19:02 xxx.xxx.218.115
je nádherný, dost jste mě teď nahlodal :) A nějaká negativa má? ať vím :)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.