Šelmy a mazlení

Znovu sa vrátim k top trenerom. Na prvom videu vidíme Stephana Millera. Stephan trenoval medveďa Rockyho prakticky od jeho narodenia. Medveď Rocky bol považovaný za najbezpečnejšieho filmového medveďa v USA. Jedneho dňa si chcel Stephan s Rockym nakrútiť video, ktoré chcel dať na facebook. Dodnes sa vedú spory o tom, čo Rockymu preletelo hlavou ale proste sa stalo to, že svojho trénera napadol. Aj napriek okamžitémú zásahu zabezpečovacieho teamu Rocky Stephana smrtelne zranil. Strephan mal prekúsnutú krčnú tepnu a zomrel krátko po tom čo odbehol mimo kameru. http://www.youtube.com/watch?v=Zwwv-htcVtA Na druhom videu máme možnosť vidieť nemeckého trenera Joe Bodemana s jeho levom Kenom. Ken mal takisto za sebou karieru filmového zvieraťa a bezproblémovo pracoval. Pri promenáde na filmovom festivale v Berlíne z ničoho nič chytil Joea za nohu. Joe mal viac šťastia než vyššie uvedený Steve a nehodu prežil. Kvoli infekcii, ktorá zákonite pri poranení šelmou nastupuje, mu mali amputovať nohu, ale nakoniec všetko dobre dopadlo. http://www.youtube.com/watch?v=Uu5j3GapEDk A takýchto prípadov by sme našli neúrekom. Všimnite si dve veci. napriek tomu, že zviera bolo vychované od narodenia človekom, malo profesionálne vedenie...v sekunde mu akosi "preplo" a stalo sa nebezpečné. Obaja treneri s tým do určitej mieri rátali. preto mali pri sebe zabezpečovací team. To je druhá vec na ktorú som chcel poukázať. Každý profík ide do kontaktu so šelmou s pomocníkmi v zádech. Bohužial niekedy ani to nepomáha. Ja osobne mám pepper spray vo vrecku vždy ked idem pracovať k šelmám. Taktiež všetko 3X kontrolujem, ale istota je istota.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Bohužel, taková je realita drezůry, držení, nebo chovu šelem. Když se zeptáte kterého koliv drezéra, každý Vam potvrdí , že byl jednou, či víckrát napaden, nebo někdo z jeho pomocníků, s různým výsledkem, ten je závislý na mnoha faktorech. Pravda je jen jedna, šelma je schopna nás do jisté míry tolerovat, nikoliv respektovat . Samozřejmě a je to tak asi normální , nenajdete drezéra , nebo letitého chovatele , který by řekl, byl jsem napaden končim, to je v člověku . Pokud se někdo pro chov , nebo práci vážně rozhodne nic mu v tom nezabrání , jen je opravdu si dobře rozmyslet co tim získam a co ztratim a jestli mi to za to stojí , každý to má nastavené určitě jinak
neregistrovaný Petr Douša neregistrovaný
Zdravím všechny, obdivuji a miluji kočky, snad už od narození vyrůstám mezi kočkami. Je mi 24 let a chovám momentálně 2 kočky (měla jsem jich i 8). Už od pohledu na ně poznám, jakou mají náladu a co po mě chtějí. Jsou to všechny "bohužel" jen kočky domácí. Miluju velké kočky - tygry, lvy, i ty menší -rys, ocelot, prostě všechny. strašně ráda bych si pořídila velkou číču, ale vím, že k tomu nemám dostatečné podmínky, aby se zvíře mělo co nejlíp. Je vás tady hodně, co chová větší kočky, tak by mě zajímalo, zda je u někoho možnost návštěv vašich zvířat. Nemyslím tím hlazení jak někteří. Jen bych ráda viděla, co to vše obnáší, prostředí, zvířata atd. V zoo je to o něčem jiném.
neregistrovaný Anna neregistrovaný
ještě podotýkám, že jsem někdo jiný, než ta Anna co tu psala že si chce u někoho pohladit šelmu, až teď jsem si všimla, že je tu někdo podepsaný stejně... Jen pro objasnění..
neregistrovaný Anna neregistrovaný
Anno, pokud máte zájem, ozvěte se mi na tel. nebo na mail, najdete obojí v horní liště v kontaktech, návštěvu u šelem Vám mohu umožnit.
  • Obrázek
Cherry1402 Cherry1402 165 příspěvků
Dobrý den možná by bylo dobré napsat aspon lokalitu , kde se nacházíte , chovatelé jsou tak nějak roztroušeni po republice a u většiny je návštěva možná
  • Obrázek
neregistrovaný Petr Douša neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 26 (celkem 26)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »