boje andulek

chtěl jsem se zeptat jestli tak 25.3.07
je možné koupit mládě andulky.
neregistrovaný roman neregistrovaný
To záleží od koho budete kupovat a taky jestli ten dotyčný bude mít mladé v budkách. Jinak teď většinou andulky začínají s hnízděním. Takže by jste musel opravdu někoho hledat, kdo má momentálně v budce mláďata, které budou brzo vylétávat z budky.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
Zrovna webmasterZbyněk měl mladé andulky, nemá ještě nějaké?
neregistrovaný Zdeny neregistrovaný
ještě jsem se chtel zeptat jestli na dne klece muze byt pisek misto novin a ten specialni pisek pro papouski dat do misky
neregistrovaný ROMAN neregistrovaný
Dobrý den. Ano můžete použít i písek. Speciální písek pro papoušky, nebo grit není nutný. Lidé co se tím zabývali zjistili, že ptáci tyto složky nepotřebují.
Hicks Hicks 1576 příspěvků

Mám 2 samce a 2 samičky všichni byli do téhle doby v klidu ale ted se perou 2 samičky jedna má 3 roky a ta druhá ma 1 rok.Ta mladší se ted začala s tou starší prát do krve.Bricho má ůplně holé(nemá tam peří).Nevíte někdo proč se rvou?Předem děkuji za odpověd.

neregistrovaný Ondřej Palička neregistrovaný

STOP PODVODNÍKUM!!                  Dobrý den, Jsem soukromý věřitel, ve spolupráci s několika bankami všechny druhy úvěrů a bezpečně zaručit. S více než 6 let zážitek bez poruchy. Mým zhlavním cílem při všem lidem, kteří potřebují pomoci mu e pomoct. V současné době existuje mnoho podvodů a více lidí se obětí Každý den po celém světě. Vyhněte se zabývá konkrétně Afriky (Nigérie, Benin) Pro všechny žádosti o úvěr, moje úroková sazba je 2%. Máte-li zájem, neváhejte a kontaktujte mě e-mailem: krasnylubomir.eu@email.cz

• Obrázek
neregistrovaný lubomir neregistrovaný
Ondřej Palička:

Mám 2 samce a 2 samičky všichni byli do téhle doby v klidu ale ted se perou 2 samičky jedna má 3 roky a ta druhá ma 1 rok.Ta mladší se ted začala s tou starší prát do krve.Bricho má ůplně holé(nemá tam peří).Nevíte někdo proč se rvou?Předem děkuji za odpověd.

kolik mate budek ? Vzdy je lepsi mit o jednu vice. Budky by meli byt ve stejne vysce. Je mozne, ze mladsi chce hnizdit prave v te budce co ma ta starsi andulka a tak se perou. 

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Dobrý den mohla bych poprosit o radu?Mám 2x samičky nebo mám pár (samička,sameček) vůbec to nepoznám možná je ještě brzo na rozpoznání,ani neodhadnu věk moc děkuji za odpověd.Snažila jsem se dost z blízka vyfotit 

• Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný zdenka neregistrovaný

Dobrý den mohla bych poprosit o radu?Mám 2x samičky nebo mám pár (samička,sameček) vůbec to nepoznám možná je ještě brzo na rozpoznání,ani neodhadnu věk moc děkuji za odpověd.Snažila jsem se dost z blízka vyfotit 

• Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný zdenka neregistrovaný

Poptávejte nebankovní řešení finančních nedostatků, které je dostupné každému žadateli, s libovolným příjmem. Půjčím podnikatelům, zaměstnaným i s neprokazatelným příjmem, na mateřskou dovolenou, nebo i osobě na brigádě. Napište si o posouzení na emailovou adresu:

• Obrázek
neregistrovaný kotanyi neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 31 (celkem 31)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »