Aktuálně: 5 171 inzerátů172 152 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

Stredoškolská odborná činnosť

T.B. (neregistrovaný) 04.06.2012, 19:59:41 xxx.xxx.225.70
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o pomoc s mojou SOČ-kou, Zvieratá vyžadujúce zvláštnu starostlivosť. Chcem písať o súkromných chovoch aj ZOO a hlavne o VETERINÁRNEJ STAROSTLIVOSTI v nich. Bohužiaľ, nenašla som dostatok literatúry. Vedeli by ste mi poradiť nejaké knihy, články v časopisoch alebo na internete, kde sa píše niečo o "exotických maznáčikoch" ako sú levy, zebry ap.? Výnimočne by som si cenila hlavne tie, kde sa píše aj o veterinárnej starostlivosti, napr. ako často chodí veterinár k takýmto výnimočným pacientom, aké sú rozdiely medzi ošetrovaním psa a vlka... Zatiaľ som našla iba článok v novinách a knihu Víte, jak se o nás starat? Ale to je príliš málo. To potrebujem do teoretickej časti. Neskôr by som ešte chcela poprosiť nejakých ochotných chovateľov o odpovede na dotazník, ktorý by som rozoslala mailom, prípadne nejaké zážitky, príbehy a fotky z Vašich chovov. Môžete prispieť ako chcete, aj anonymne, uvítam pomoc aj z ČR aj zo SR. Ak poznáte nejakých chovateľov zvierat vyžadujúcich zvláštnu starostlivosť (akýchkoľvek! nielen šelmiarov), veterinárov, ktrí sa takýmto zvieratám venujú, prosím, obráťte sa s mojou prosbou aj na nich. Vopred ďakujem za hocakú radu a pomoc :) Terézia Bieliková

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.