NEMOC U KORELY

Dobrý den. Mám potíž. Než se mi podaří najít veterinu pro exotické ptactvo, prosím o radu: Samice Korely, možná z nastydnutí má potíže s dýcháním- těžké, hluboké a rychlé dýchání s chraplavým zvukem jako když má rýmu. Dýchá s otevřeným zobákem, ale apatická není. Měli byste někdo radu jak jí pomoci?
Katy@spol. Katy@spol. 1 příspěvků
Dobrý den. Myslím, že se jedná o sýpavku, má roztoče v plicích. Měla to jedna má zebřička. Podával jsem IVOMEC a stav se lepšil, po ukončení dávkování se stav opět zhoršoval a zebřička nakonec uhynula. Nemusí to být ale ten stejný případ, možná poradí někdo, kdo má větší zkušenosti.
neregistrovaný Marek neregistrovaný
nebyla v průvanu?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný

Zdravim, potrebuji poradit pomoc,moje korela vypada nemocne, nemuze litat-pada dolu,trese se a ma kridla od tela a dycha s otevrenim zobakem. Nevidela jsem ji dnes ani pit ani jist ( a je velky zrout). Mam o ni strach co to muze byt jak ji mam pomoct?

neregistrovaný Nikola neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Nikola z 20.08.2015, 21:00:34

Dobrý den, vase korela prodělala nejspíš mrtvici čí nejaký šok, který bude nejspíš smrtelný.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Dobrý den...od včera má moje korela tento váček na kloace,protože zrovna hnízdí napadlo mě zadržení vajec...dnes jsem korelu vytáhla a váček je měkký...jinak se chová normálně,žere,pije sedí jak na bidélku tak i v budce...podávám korele každý den oříšky...četla jsem že to může být tukový váček z nadmerného tuku...napadly me zrovna ty oříšky...kdo má nějaké zkušenosti s tímto problémem, napište mi prosím zdali je to normální.
  • Obrázek
neregistrovaný Tereza neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »