Aktuálně: 5 032 inzerátů173 671 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Podvodné inzeráty

anonymní (neregistrovaný) 29.01.2013, 15:37:10 xxx.xxx.241.246
Zdravím,celkem mě obtěžují ty podvodné inzeráty,tak jsem na pár z nich odepsal.Jsou to tři dny.Představil jsem se jako člen policie Čr s tím,že registrujeme jejich mailové adresy a předáváme dál k posouzení FBI.Nevím jaký to mělo ůčinek,ale tři dny už nic neinzerují.Tak to snad chvilku vydrží.
redi (neregistrovaný) 20.07.2017, 18:54:13 xxx.xxx.75.144
Odpověď na příspěvek uživatele anonymní z 29.01.2013, 15:37:10

Taky jsem odepsal na tenhle inzerát : ...........Bohužel, musím opět oddělit se od mých starých 11 týdnů Akita Inu psů s těžkým srdcem. On je odčervená, očkovaná, mikročip a naprosto milý pes. Perfektně Chápal s mým synem a "sedla" Již nyní. On je již dobře na vodítku a v neformální se vrátí, jakmile se nazývá. Jeho velký podnik vystupoval výlučně v lese, pee jde nyní i zevnitř bytu. Ale také získat více :) Musím ho teď! Bohužel, nemůže zvyknout na mých dalších psů. Chci dobrý, milující domov pro něj. Měl by přijít pouze v dobrých rukou. Pro další dotazy, budu rád pomůže. WhatsApp je také k dispozici. nebo e-mailem. 00420XXXXXXX.......A tohle je odpověd .........                                                            Ahoj, Jmenuji se Celine a píšu vám o štěňátkách Akita Inu, o které jste požádali.  Za prvé vám chci moc poděkovat za zájem, který máte o štěňátka, a chci  vás ujistit, že nebudete litovat, že budete mít malé anděly jako  domácí mazlíčky.  V současné době rozdáváme čtyři (4) čistokrevné štěňata Akita Inu a  jsou odčervenaní, očkovaní, štěpkami a všemi papíry.  Mají dokonalé zdravotní záznamy a přicházejí se všemi, včetně některých hraček.  K tomuto e-mailu jsou přiloženy některé fotky štěňátek a my vás  požádáme, abyste si prohlédli fotky a vrátili se k nám se štěnětem,  který vás zajímá.  Rádi bychom se měli podívat na krátký popis štěňat a dostat se k nám s  štěněm, který vás zajímá.  ROGERS :::::::::::: Muž (11 týdnů)  BRANDY :::::::::::: Žena (11 týdnů)  DYNA :::::::::::: Žena (11 týdnů)  MERCY :::::::::::: Žena (11 týdnů)  Trváme na tom, že byste nám měli sdělit štěňátko (a), které vás zajímá  (jméno a pohlaví), abychom mohli mluvit více o štěně (ů), pokud je to  možné, další fotky a jak je budete mít.  Štěňátka přijdou s následujícími.  Startovací balíček,  Rodokmen  Registrace TASSO.  Deka  A doklad o kupní smlouvě.  Naše štěňátka jsou vychovávána v domě s malým 8letým chlapcem, králíky  a dalšími psy, a tak jsou velmi dobře socializovaní. Dáváme jim to,  protože potřebujeme pečovatelské domy ochotné je zkazit tím nejlepším  z lásky, péče a pozornosti. Takže slibuješ, že se budeš starat a  zacházet s nimi jako s vlastními rodinnými příslušníky?  Moje povaha práce mě opravdu zanechává doma po tolik hodin (hodně  cestování a štěňátka mě nemohou následovat všude, kam jsem cestoval)  Takže prosím, rád byste nám dal krátkou informaci o sobě.  Máš zkušenosti s chovem zvířat?  Jaká je vaše povaha práce?  Máte děti??  Jste ženatý??  Máte zkušenosti s přepravou zvířat?  Prosím, nebuďte v rozpacích, chceme jen vědět, jak vypadá nový ráj pro  ty nejmenší. Mohli byste mi prosím poslat fotky svého bytu, abychom  mohli vidět nový ráj, do kterého se budou dívat milí milíci?  Jedno štěně vám bude stát 6000 Kč. 6000 Kč, které musíte zaplatit za  jedno štěně, zahrnuje náklady na dopravu a dopravu do domu. Nebudete  tedy jet na letiště, abyste si štěně vybrali, protože štěně bude  doručeno přímo vám ve vašem domě od agentů na letišti.  Takže pokud chcete vzít všechny štěňata (všechny čtyři), zaplatíte 24000 Kč.  Sídlíme v Portugalsku a odtud budeme transportovat štěně. Abychom vám  mohli bez problémů dopravit štěňata, budeme od vás potřebovat  následující.  Jméno štěňátka (jak je uvedeno na průkazu totožnosti nebo pasu)  Adresa domu (kde bude štěně dodáno zástupci.)  Město a PSČ  Telefonní číslo  Nejbližší letiště k vašemu domu.  A také nám řekněte jméno štěněte, které vás zajímá, pokud neberíte  více než jedno štěně.  Pokud máme celou tu adresu, vezmeme štěně na letiště a adresu  použijeme k registraci štěněte (včetně dokladu o prodeji, který bude  zpracován na letištním oddělení s pomocí vaší adresy).  K přijetí Vašeho štěněte bude trvat asi 4 hodiny.  Budeme čekat, až budete číst od vás, a doufáme, že naše štěňátka jsou  vaší snovou láskou.  s pozdravem  Celine a rodina 

Jaškovská (neregistrovaný) 01.02.2019, 12:58:28 xxx.xxx.250.62
Odpověď na příspěvek uživatele anonymní z 29.01.2013, 15:37:10

dobrý den, prosím o jaký inzerát se jednalo, já jsem včera odpověděla na inzerát ohledně papouška, ozvala se mi paní z Belgie, že mi ho prodá jen za letenku, což mi připadá divné


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.