VOPO Třebíč

Cože? Tři dny bez vody? To je teda firma ta VOPO! Že jim už nesebrali povolení, není to týrání zvířat? A kde vlastně mají tu drůbežárnu? V Třebíči?To ti hoši, to je něco! Prý ten jeden z nich je majitel, to musí teda vypadat! Musíme vypátrat tu drůbežárnu a zajet se podívat k nim, to nám možná polezou oči z důlku!!!
neregistrovaný slepička neregistrovaný

No už asi nic nenajdete protože Vopo zkrachovalo !!! yes

neregistrovaný Pobavenej neregistrovaný

Jejda, máme u nich objednaných 15 slepic, tak to si je dneska koupím u jiné firmy co k nám dneska přijede. Děkuji za informaci.smiley

neregistrovaný růženka neregistrovaný

Pokud vím VOPO pořád jezdí a to co tu píšete mám přesně opačnou zkušenost.

neregistrovaný *** neregistrovaný
Docela by me zajimalo,jak jste prisly na to, ze nechavaji slepice 3dny bez vody kdyz ani nevite odkud jsou.:-D
neregistrovaný ... neregistrovaný

vsichni taci prodejci nemaji moc kvalitni drubez a jeste ta preprava (jedine xavergen)

neregistrovaný Pepa neregistrovaný
Kazdy ma ty svy,dokud budu spokojen nemam duvod k nim nechodit.
neregistrovaný ... neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Pobavenej z 11.05.2014, 15:47:01

Vopo určitě nezkrachovalo, byla jsem u nich nakupovat a měli pěkné slepičky.  Taky určitě nemají nic společnýho s Kavapem.

neregistrovaný Milan neregistrovaný

zkušenost s VOPO - ceny a akce uvedené na letáku nejsou pravdivé

neregistrovaný hračička neregistrovaný

4. 7. 2014 jsem koupila od VOPO tři slepičky po 180,- Kč, pán říkal, že už začínají nést. Zanedlouho jedna uhynula - no stane se, ale chováme slepice už 30 let a doteď celkem bez problémů. Je polovina října, snesly možná 3 vejce (nekdy v září) a konec. 

Tak si říkám podívám se, jakou zkušenost mají ostatní s touto firmou a vidím, že nejsem sama.

neregistrovaný Anna neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele pepa z 17.02.2013, 19:21:11

Jen ty nejlepší

neregistrovaný Lenka neregistrovaný
Anna:

4. 7. 2014 jsem koupila od VOPO tři slepičky po 180,- Kč, pán říkal, že už začínají nést. Zanedlouho jedna uhynula - no stane se, ale chováme slepice už 30 let a doteď celkem bez problémů. Je polovina října, snesly možná 3 vejce (nekdy v září) a konec. 

Tak si říkám podívám se, jakou zkušenost mají ostatní s touto firmou a vidím, že nejsem sama.

Já mám o od nich slepice vlašky již dva roky a stále velmi dobře snáší. Slepice chovám již několik let  , žádné mitak dobře nesnášeli jako od VOPOJsem velmi spokojena.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele pepa z 17.02.2013, 19:21:11

Největší zklamání bylo bílé mladé slepice Amber z VOPO.Část uhynula, málo nesly, pak vůbec.Pán se k řešní neměl a najednou už je ani nenabízí.Za víc než 30let co je máme nosnice se nám nic takového nestalo.

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

koupili jsme si šest krocanů, od firmy Kavapo, nabídka byla ...

8 týdenní za 295 korun. Za týden jedna pošla, protože hned jsem viděla že jeden je menší. ,Musím podotknout, že ti krocani jsou různě velké, takže, jsou to zloději, a navíc mi žádnou reklamaci neuznali. Prý jsem měla reagovat hned. Takže 300 korun fuč . Pán z reklamace,neustále odpovídal, že to nemůžu uznat. Už si od nich nikdy nic nekoupím!!! Jsou to zloději!!! Zlatokopové.!x když jsme je kupovali, tak zrovna byla bouřka a pršelo, byli jsme promoklí. A myslela jsem si , že se u nás krocan vzpamatuje.

neregistrovaný adela music cz. neregistrovaný

8 týdenní za 295 korun. Za týden jedna pošla, protože hned jsem viděla že jeden je menší. ,Musím podotknout, že ti krocani jsou různě velké, takže, jsou to zloději, a navíc mi žádnou reklamaci neuznali. Prý jsem měla reagovat hned. Takže 300 korun fuč . Pán z reklamace,neustále odpovídal, že to nemůžu uznat. Už si od nich nikdy nic nekoupím!!! Jsou to zloději!!! Zlatokopové.!x když jsme je kupovali, tak zrovna byla bouřka a pršelo, byli jsme promoklí. A myslela jsem si , že se u nás krocan vzpamatuje.

Před pár lety jsem bral z Vopa.... no kuřice asi za 170,- řidič nevěděl co je dominant sussex, ale když vyndaval kuřice pronesl ,,klid holky, jdete do lepšího".... vzhledem k tomu že jsem si s nimi přitáhnul všenky tomu i věřím....  ted mám objednáno z farmy Orlík a to vypadá na podle ohlasů na solidní firmu tak jsem zvědav.

• Obrázek
neregistrovaný Lukáš neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 37 (celkem 37)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »