Aktuálně: 5 594 inzerátů168 304 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

Agama x Leguan x ???

Filcek (neregistrovaný) 23.02.2013, 00:53:55 xxx.xxx.243.190
Dobrý den, Potřeboval bych poradit.. Přemýšlel jsem nad chovem Agam Vousatých či Leguána Zeleného... Ale Agami mě odrazují kvůli tomu, že bych musel chovat cvrčky či šváby nebo je někde shánět... Byl jsem tedy rozhodnut pro Leguána, ale dneska po brouzdání na internetu jsem viděl fotky obrovských terárií a často psanou větu, že terárium o velikost 150x100x50, je tak do 3-tího roka života... Obrovské terárium přes půl místnosti si dovolit nemohu,už jen kvůli nedostatku místa... Ptám se hlavně na zkušenosti s velikostí teraria, potravou a chovem celkově. Za každou odpověd budu rád)) Nebo také doporučit jiného mazlíčka k chovu ) Děkuji
anonymní (neregistrovaný) 25.04.2013, 11:04:30 xxx.xxx.136.211
Ciao, měli jsme obě ještěrky.... Já holčička dávám přednost Leguánům, mě vadí ty cvrčci. Leguáni mají volný pohyb po bytě, dají se nauči buď do sprchy nebo na bedýnku s hygienou problém není. Trvá to 3-4 měsíce ale naučíš je kde se jí, kde se mají hřát a kde mají čůrat.... volně nám chodí i po postely a to obvzlášť když v ní jíme ovoce:) jsou to mazlové, ale náladový

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.