Kakariki čč.

Jj může to bejt dobrá náhražka a klamavá reklama pro spotřebitele =D
Milfis Milfis 519 příspěvků
jj... :-D jako je pěkná, mně je jedno jestli je kmenová nebo maková, hlavně, když z ní vylétnou zdravý pěkný mladý :-) A tadle byla zadarmo od známých :-)
mah mah 188 příspěvků
muže být výce párů kakariků v jedné voliéře při hnízdění
neregistrovaný radek neregistrovaný
Nn při hnízdění je lepší nechat jen po páru, samci jsou agresivní a mohli by si i navzájem líst do budek a z hnízdění by nebylo nic...
a když jim tam dám více budek
Je lepší chovat po párech, pro ně to bude určitě příjemnější... ;)
Jinak můžeš si přečíst články, je jich tu o nich dost, tam se určo něco dovíš...
Určitě je lepší je chovat po páru. Kakarici se při hnízdění snesou jen málo ským.
pepek pepek 140 příspěvků
tak vetšina papoušku se ma nechavat hnizdit po parech , pač samci byvaji v toku agresivnějsí.
Hann Hann 250 příspěvků
dneska se mi pářily kakarici dal sem je v čera dovoliéry dal sem tam kmenovou budku průměr 25 výška 55cm samička tak koukala ale nevyděl jsem ji tak vlíst a dneska se pářily a potom už tam aji byla tak doufám že se to povede mají 3roky a ještě sem nic neodchoval tak se prodal samce a koupid druhýho a ted snad sednou tak mi držte palce
za jak dlouho vy samička mohla snést vejce at vím jenom +,-
Tak se musim pochlubit že sem konečně začal se stavbou mé vysněné klece... =) Teď mam tejden prázdniny tak chci udělat aspoň 90% tý klece nejlépe však 100% =D
Jeden problémek kterej mam je, že to nedostanu v celku z dílny do pokoje... Tak to musim postavit, rozdělat, dovýst domů do pokoje a znovu celý sestavit =D to bude hodně sranda...
Tak mi pls držte palce... ;)
dneska se mi zase pářily kakarici:-D
Dost lidí se mě ptalo jak vypadá moje klec a jestli můžu poslat foto, je to ta klec na začátku této diskuze... Má rozměry 150x150x80.. Ještě stále není úplně hotová, je to spíš zatím kostra... Ale i tak mi už dělá radost, čekám ještě na zbytek dřeva od truhláže abych to moh dodělat... ;)
Snad bude aspoň malá pochvala za snahu... =)
  • Obrázek
Ještě opravdu není hotová.. hlavně je potřeba dodělat spodek... ;) Nahoře bych řek že už moc není co...
  • Obrázek
Nakonec mi chybí už jen pletivo...
Tady už je i podlaha... ;)
  • Obrázek
máš dobrou voliérku
sejček sejček 1256 příspěvků
Omlouvám se pokud se to tu již řešilo na začátku, ale je to již moc obsáhlé téma :-D Jak budeš řešit ty boky? Asi ne celé pletivo, že? Co tam dáš? Jinak fakt pěkný;-)
mah mah 188 příspěvků
a kdy budeš pletivovat
sejček sejček 1256 příspěvků
Na začátku a asi na 6 nebo 7 stránce tohohle tématu je nákres na počítači jak to bude cca vypadat...
Z boku patřej ještě prkna 15cm a jinak to je celý už jen pletivo...
Pletivo dám až budu mít zbytek dřeva a všechno hotový tak strčim pletivo a přidělám spodek... Doufám že snad o víkendu ale fakt nevim..
Dobrý den. Dostala jsem asi 4.měsíčního papouška Kakariki. Vždy,jsem měla andulky a naučila jsem je mluvit a byli hodně ochočené. S tímto papouškem,bych to taky chtěla zkusit,proto se chci zeptat,jestli mám šanci.Zatím si na sebe zvykáme, mám ho doma 3dny a chci ho nechat proletět po bytě. Doufám,že do klece půjde sám.A taky bych se chtěla zeptat,jak dlouho,se takový Kakariki dožije.Děkuji . Danuše
neregistrovaný Danuše neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 181 - 199 (celkem 199)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »