Aktuálně: 5 038 inzerátů173 702 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

problém s agresivitou

anonymní (neregistrovaný) 19.03.2013, 15:20:29 xxx.xxx.168.35
Dobrý den, pořídil jsem si užovku červenou a užovku černou. Předchozí majitelé obou říkali že jsou velice ,,mazlivé" a nekoušou, mám je doma týden a zatím se tak moc netváří. Pokaždé když strčím ruku do terária tak se nastaví jako kdyby chtěli kousnout a již se o to i pokusily. Nevíte čím by to mohlo být? a jak toto chování změnit? hadů se sice nebojím ale není nic příjemného když pokaždé co se snažím něco dělat na terárku tak se pokouší mě kousnout. Děkuji za odpověď
Vojta (neregistrovaný) 31.01.2014, 21:01:40 xxx.xxx.1.234

Ahoj, měl jsem podobné problémy s úžovkou červenou, ale čekal jsem asi 1 měsíc než si úžovka na nové bydlení zvykla a potom už to bylo v cajku. Může to být taky stresem z převozu a takové převozy nezvládá žadné zvíře lehce. Doporučil bych nějakou dobu počkat než si zvyknou a každý den doporučuji dát ruku do terárka a čekat na reakci a pokud budou chtít opakovaně kousnout tak opravdu nějakou dobu počkejte. Pokud po měsíci budou stále agresivní doporučuji navštívit veterináře. Můžou mít nějaká zranění.

draculaura (neregistrovaný) 02.02.2014, 12:30:07 xxx.xxx.44.1

dobrý den my máme pakeříčkovce žabího a furt se o sebe prohánějí.nevíme co dělat?my nevíme která je samička a který sameček.ale myslíme že nebude mít mladý.ale to asi nic nebude že ano tak naskle.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.