Aktuálně: 5 063 inzerátů173 245 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

Jaké zvíře ke králíkovi?

Zdeněk (neregistrovaný) 24.03.2014, 17:32:45 xxx.xxx.219.11

Ahoj, po bývalé přítelkyni mi zůstal na zahradě králík (velký stříbrný - samice), rozhodl sem se že jí udělám pěknej zbytek života... (není na chov ani zabití, prostě jen mazel..) má králíkárnu zhruba 2x1x1 metr a připravuju jí výběh. Výběh bude cca 4x3 metry velký porostlý trávníkem... Přemýšlím jaké zvíře k ní ještě přikoupit... aby z něj byl trošku užitek... napadli mě křepelky, jenže ty by mi asi frknli z výběhu pryč... Nebo nějaké malé slepice? Fakt nevím, zvířata mám rád, starat se o ně umím, ale druhy apod. jsem nikdy hlouběji nezjišťoval..

Co byste mi poradili? rád bych aby ten trávnik zůstal trávníkem.. proto nechci nějaké klasické slepice.. ty by mi ho asi hned zničili.. na tak malém prostoru... taky nechci zvěřinec... myslel jsem třeba 2 slepice.. nebo 5 těch křepelek.. apod. 

Jde o to aby občas z nich bylo nějaké vajíčko na snídani a nebyli moc náročné na chov.. 

J.M. (neregistrovaný) 24.03.2014, 21:40:24 xxx.xxx.168.107

No, nejlépe by té králičí samičce bylo zase s králičí samičkou, ale muselo by se vyzkoušet, zda by se navzájem nervaly. Ze slípek nejlépe dvě liliputky sebritky stříbrné nebo zlaté. Kohoutek sebritek by byl krásný, ale je nebezpečí, že by v ohrádce vytvářel neklid a honil nejen králičí samičku ale i svou slípku.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.