Aktuálně: 5 145 inzerátů172 504 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Koho s mníškem?

Anče (neregistrovaný) 18.07.2014, 00:28:07 xxx.xxx.242.20

Zdravím,  mám doma asi 4 roky starého ručně dokrmeného Mnicha, ze začátku byl v kleci s andulkou, byl docela i tolerantní, andulka ale asi po roce umřela na nějákou nemoc a Mnich byl dlouho sám, každý den se mu věnuji a pouštím ho na volno, takže lítá po baráku, a když je hezky nechávám ho ve venkovní voliéře. Byl s ním asi rok a půl pap. horský kouřový, s ním se sice neměl úplně v lásce, ale mladší pap.horský mu šel plně ve stopách a napodoboval ho. Bohužél mi pap.horský uletěl i přes to že byl ručně dokrmený ( ale né úplně od mláděte ) když jsem ho dávala ven do voliéry.  Sice se Mnichovi věnuji každý den, ale i tak bych chtěla pořídit dalšího papouška, protože mi příjde že pak je Mnich klidnější a neřve tolik ( můj největší problém :D ) Nemáte typ na papouška vhodného k Mnichovi? Hrozně budu ráda za každý typ!!  Teď se mi zalíbila klasická korela, Alexandr malý, pyrura a aymara....

J.M. (neregistrovaný) 18.07.2014, 07:54:19 xxx.xxx.168.107

Snad zase Mnich, Mniška, do páru.

Anče (neregistrovaný) 19.07.2014, 00:59:52 xxx.xxx.242.20

Od chovatelů jsem slyšela, že by se moc se řvaním neuklidnil- spíše hůře, jeden by začal a druhý by se snažil skončit. :D 

xxxxxx123 (neregistrovaný) 20.07.2014, 09:08:21 xxx.xxx.104.253

Ale to nemůsí já mám 4 Mníšky a v pohodě.Celkem onich ani nevím a žiji v paneláku......


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.