Aktuálně: 5 717 inzerátů166 221 diskuzních příspěvků17 630 uživatelů

Vhodný granule pro psa

Petr220 (neregistrovaný) 02.10.2014, 17:04:00 xxx.xxx.132.106

Dobrý den,

může někdo doporučit fakt dobrý granule pro psa? Již dlouho koukám po netu, přečetl nespočet článků a nějak né né vybrat pro našeho labradora. Chceme opravdu kvalitní, které nejsou jen reklama, a aby obsahovaly dost procent masa. Děkuji za rady.

pro-krmivo.cz
pro-krmivo.cz (4 příspěvků) 03.12.2014, 18:40:51 xxx.xxx.132.106

Dobrý den Petře, neuvedl jste, jaká by měla být za granule cena, což je při výběru důležité. Pokud chcete kvalitní krmivo s vysokým obsahem masa, tak doporučuji např. granule: Platinum Acana nebo například Taste of the Wild Velmi oblíbeným krmením jsou také granule zcela bez obilovin. Přeji hezký den :-)

Helca (neregistrovaný) 05.12.2014, 22:10:27 xxx.xxx.114.235

Ahoj, hodne dobry jsou krmiva,co neobsahuji obiloviny - pak tam zbyva vetsi cast na to maso. Za nas a retrivra muzu doporucit psí granule od Natural and Delicious - podle toho, jak moc kvalitni (=bez obilovin) chces, si vyberes radu grain free/low grain...

jana (neregistrovaný) 16.08.2015, 10:06:35 xxx.xxx.169.36

Zdravim,poradi mi nekdo granule pro jorksira,aby pribral?Je mu 13.let,chut k jidlu ma ,je čily,ale strasne zhubnul.Dekuji za odpoved🙂🙂🙂

role
role (6 příspěvků) 22.08.2015, 18:10:31 xxx.xxx.59.193
Petr220:

Dobrý den,

může někdo doporučit fakt dobrý granule pro psa? Již dlouho koukám po netu, přečetl nespočet článků a nějak né né vybrat pro našeho labradora. Chceme opravdu kvalitní, které nejsou jen reklama, a aby obsahovaly dost procent masa. Děkuji za rady Zdroj: http://www.poradte.cz/zvirata/6887-vhodny-granule-pro-psa.html


Mám retrívra , krmila jsem tejstem  ,kvalitní krmivo pro naše plemena. Ale střídáme tak po roce značku a také psy stárnou tak s ohledem k tomu vybírám krmivo.Momentálně krmíme MAXIMOU. Za ritu  i menšího chlupáče super. Španělé vyladili kvalitní suroviny s recepturou přírody kam zvířata patří. Našla jsem zde i pro kočky. A Všichni se oblizujou.  www.nakrmpsa.cz🙂

Trendy
Trendy (6 příspěvků) 27.08.2015, 11:38:30 xxx.xxx.73.101
Odpověď na příspěvek uživatele Petr220 z 02.10.2014, 17:04:00

Dobrý den,

jestli chcete velké množství masa, nezkusíte Carnilove? Mrkněte na stránky Brita, tam najdete složení, myslím, že by mohlo vyhovovat vašim požadavkům i požadavkům vašeho psa.

Kamil (neregistrovaný) 08.12.2015, 23:15:40 xxx.xxx.167.111

Dobrý den, mohu se zeptat nějakého zkušeného majitelé psů co si myslíte o granulích NUTRICAN Adult Large ? Dostal jsem se k nim záhadnou cestou a mám je levněji, psa dlouho nemám tak nevím zatím moc co za granule kupovat. Na cenu nehleďte, jen bych potřeboval slyšet zda jsou kvalitní nebo ne. Děkuji

Jakub (neregistrovaný) 25.01.2016, 10:51:15 xxx.xxx.66.91

Já třeba svému retrívrovy nakupuji Brit premium zde: www.nakrmbrisko.cz/psi/brit-3kg-premium-senior-l/. Přibíra po granulích této značky rozhodně více, než přibíral před tím na jiných značkach. Ovšem pokud chcete něco kvalitnějšího doporučuji granule značky Acana zde http://www.nakrmbrisko.cz/psi/acana-adult-small-breed-6-8kg/

Libka (neregistrovaný) 13.02.2016, 10:48:46 xxx.xxx.61.26

ahoj, my také používáme Taste of the Wild přesněji Taste of the Wild Pacific Stream 6,8kg, dříve jsme měli problém, že naše fenka nechtěla granule jíst, dala si vždycky jen pár kousků a znechuceně odešla, takže jsme ji pak museli po jedné krmit. Toto krmivo je pro ni snesitelné, navíc i v testech dosahuje celkem dobých výsledků..

Lubos1971
Lubos1971 (1 příspěvků) 13.02.2016, 12:01:22 xxx.xxx.132.220

Dobrý deň, my sme našu čuvačku kŕmili granulami Brit, krásne priberala a mala super srsť. Teraz máme Tibetského mastifa 3-mesačného a používame Brit Care Junior, chutia mu a pekne priberá ako má a srsť má veľmi peknú. Takže jednoznačne Brit

Aj keď je to skôr o tom čo bude psíkovi chutiť, čo mu skôr z týchto kvalitnejších granulí "sadne". Nám ako majiteľom sa môže pozdávať jedno,ale psíkovi sa môže pozdávať úplne niečo iné-vlastná skúsenosť :) 

 

Monika (neregistrovaný) 23.02.2016, 14:42:41 xxx.xxx.98.101

Dobrý den, nevím o jak moc kvalitní krmivo se podle vás jedná ale já mám dobrou zkušenost s krmivem od značky Calibra. Srst a bobky má mnohem lepší než když jsem kupovala krmivo jiné, asi každému psovi sedí něco jiného. Nedávno jsem podobný problém řešila s kamarády a většina má dobré zkušenosti se značkou Acana, ale ty granule jsou dost drahé.

Jana (neregistrovaný) 25.02.2016, 02:57:42 xxx.xxx.49.228

Dobrý den Luboši a ostatní, kteří zde vychvalujete konkrétní značku. Trochu zapomínáte na podstatu věci. Jak řešíte, že granule obsahují tolik a tolik procent masa - to je celkem irelevantní - zaleží nejen na %, ale také na zdroji, tedy kvalitě původu surovin. Celkem se ztotožňuji s touto stránkou: http://psiusmev.cz/media/im-krmit-psa Nepřemýšlejte o tom, jaká značka je dost dobrá. Zamyslete se nad tím, co je dobré pro vašeho pejska :)

Alena7
Alena7 (12 příspěvků) 09.03.2016, 09:40:04 xxx.xxx.86.235

My kupujeme granule Regal Venison Bites. Jsou to granule pro dospělé psy s vysoce kvalitní zvěřinou.

Obsahuje omega 3 a 6 mastných kyselin, lépe se tráví díky probioti. a prebiot. atd atd.. 

Elen (neregistrovaný) 14.03.2016, 12:06:25 xxx.xxx.136.162

Alena7: Ahoj, můžu se zeptat kolik ty granule stojí? A kde kupuješ?

Anna (neregistrovaný) 20.03.2016, 11:02:34 xxx.xxx.73.11
pro-krmivo.cz:

Dobrý den Petře, neuvedl jste, jaká by měla být za granule cena, což je při výběru důležité. Pokud chcete kvalitní krmivo s vysokým obsahem masa, tak doporučuji např. granule: Platinum Acana nebo například Taste of the Wild Velmi oblíbeným krmením jsou také granule zcela bez obilovin. Přeji hezký den :-)


Dobrý den, prohlédla jsem nabídku ve vašem obchodě a jsem zklamaná. Nejen že od Acany nevedete žádnou z vyšší bezobilné a hypoalergenní řady, ještě když dám filtr na nabídku hypoalergenních receptur, klidně tam nabízíte kuřecí granule. Je známo že kuřecí maso je nejčastější alergen. Zoufalí majitelé alergických pejsků kteří věří vaší radě pak píší na jiné weby že kupují hypoalergenní granule a pes se vůbec nelepší. Tohle opravdu není fér.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.