Vhodný granule pro psa

Aleno moc děkuji, asi je zkusíme také :-) Snad budou dobré i pro našeho mazla.

neregistrovaný Elen neregistrovaný

Já můžu doporučit faraonpetfood.cz objednávám ztama granule už dlouho a jsem spokojená

neregistrovaný Barbora neregistrovaný

Ahoj Barboro, jak dlouho trvá dodání z faraonpetfood, a dívala jsem se že prodávají krmivo ve větších baleních, dělají výnosy do bytu?

neregistrovaný Petra neregistrovaný

Vozí mi to krmivo takovej milej pán a nosí mi to až do patra:)  Jinak mi to chodí většinou do dvou dnů 

Je možnost nechat si toho krmiva Faraon nechat poslat vzorky abych zjistil co by ten můj mlsnej pes jed?

neregistrovaný Luboš neregistrovaný

Ahoj, vzorky mám pocit že prodávají taky, zkus se podívat na faraonpetfood stránky

Díky za odpověď.Díval sem se na stránky a vzorky mají, tak sem jich rovnou pár objednal mají to celkem levný tak jsem zvědav co bude míti u nás doma úspěch

neregistrovaný Luboš neregistrovaný

Objednávám výhradně granule Faraon,náš pes si je zamiloval hned jak sem to objednala poprví

neregistrovaný Petra neregistrovaný

Na faraonpetfood.cz se teď můžete zapojit do soutěže o krmení na celý rok zdarma!!:)  Stačí koupit tam krmení v minimální hodnotě 400korun a odpovědět na otázku

neregistrovaný Michal neregistrovaný

S granulemi faraon mám výbornou zkušenost, neberu nic jinýho!:)

neregistrovaný Pavlína neregistrovaný

Nevi nekdo jak mam dostat do 8 leteho psa granula?? granule nemuže rozkousat.protože má nemocný zuby

neregistrovaný simča neregistrovaný

Lidi díky za typ na granule Faraon, už mám objednááno!!! :)  a Simčo, co ty granule zkusit nechat rozmočit ve trošce vývaru z polívky?...

neregistrovaný Veronika neregistrovaný

MY jsme hodne dlouho shaneli hypoalergenni granule pro naseho pejska. Nakonec jsme koupili optimanova a vse ok. Mame to z juko-krmiva.cz

neregistrovaný strakova.helena neregistrovaný

My používáme dlouhodobě http://www.petamour.cz/krmivo-pro-psy/713--platinum-iberico-se-zeleninou-kanci-15-kgpro-dospele.html a máme dobrou zkušenost. Psi mají kvalitní srst a granule jim moc chutnají. Myslím, že mají v sortimentu i Platinum pro štěňata.

Ripleyova Ripleyova 7 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Petr220 z 02.10.2014, 17:04:00

Doporučuji granulky od OPTIMAnova :) Nejsou sice nejlevnější, ale pokud hledáš opravdu kvalitní granule pro pejska, tak ty levně nekoupíš. Mají různé příchutě a každý produkt obsahuje pouze jeden zdroj bílkovin, což usnadněje pejskovi trávení.

neregistrovaný eriček neregistrovaný

Mě přijdou nejlepší už tady zmíněné Granule Faraon, alespoň podle mojí zkušenosti

neregistrovaný Týna neregistrovaný

Zkuste granulky Optimanova mají velmi dobré složení. Můj pejsek se po nich může utlouct.

neregistrovaný erda neregistrovaný

Zkuste granulky Optimanova mají velmi dobré složení. Můj pejsek se po nich může utlouct.

neregistrovaný erda neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele erda z 28.10.2016, 13:50:08

Mohu doporučit kouknout na http://www.juko-krmiva.cz/ Maji moc dobré a kvaltiní granulky, už nakupujeme pouze zde :)

neregistrovaný Terez neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele strakova.helena z 18.10.2016, 16:48:39

Také objednáváme z juko-krmiva.cz a jsme moc spokojení.Mají kvalitní a moc dobré granulky. Chutnají jak pejskovi tak kočkam :)

Gabcak Gabcak 12 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 40 (celkem 102)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »