Aktuálně: 5 053 inzerátů173 550 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů

agresivní alexandr

doro (neregistrovaný) 01.03.2015, 14:51:28 xxx.xxx.146.174

Dobrý den,

potřebovala bych radu. Mám alexandra malého, je mu už 6 let. Nikdy se nechtěl mazlit, natož pohladit, takže když jsem ho třeba chtěla vrátit do klece, tak jsem si musela vzít klacek a pomocí něj ho vrátit do klece.

Ale poslední dobou je hrozně agresivní, útočí na mě když mu chci dát jídlo do klece a hlavně neuvěřitelně křičí, někdy se to nedá už ani vydržet. Křičí když je v kleci i když je puštěný.

Řeším to tak, že pokud křičí, tak se ho snažím okřiknout, ale nepomáhá to, křičí dál jak šílený, když už se mi tedy podaří ho do klece dát, tak taky křičí, tak ho přikryju, ale křičí dál,

Už jsem z toho zoufalá, protože nevím co  s ním mám dělat. 

Ke všemu teď ještě čekáme rodinu a já se bojím aby mimču něco neudělal, když je takhle agresivní. Můžete mi prosím poradit, co bych měla dělat, aby se to odnaučil? Pokud tedy ještě není pozdě?

Moc Vám děkuji za pomoc.

Anonymní (neregistrovaný) 01.03.2015, 16:15:29 xxx.xxx.221.43
Odpověď na příspěvek uživatele doro z 01.03.2015, 14:51:28

trochu se bojím, že pozdě je. Ale muže to být i tím že právě teď je tok, samci jdou do toku, proto může být hlučnější i agresívnější, ale pokud vám až tak moc nepřírostl k srdci, asi byste ho měla prodat nějakymu chovateli.

Anonymní (neregistrovaný) 01.03.2015, 16:31:07 xxx.xxx.146.174
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 01.03.2015, 16:15:29

Právě, že mi k srdci přirostl hodně a hodně nerada bych ho dávala pryč. A jak to dlouho může trvat období toku? Protože už to mám docela dlouho, několik měsíců.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.