Aktuálně: 5 017 inzerátů173 571 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů

Malí arové

Kuba (neregistrovaný) 03.03.2015, 07:29:18 xxx.xxx.42.26

Dobrý den, uvažuji o chovu malých druhů arů, mám voliéru dlouhou 3,5 metru a vysokou 1,7. Hodí se do takových rozměrů některý druh?

Obrázek
Jarka vencková (neregistrovaný) 03.03.2015, 07:47:21 xxx.xxx.29.14

Dobrý den,máme elexe malého 6 týdnů  doma třetí den a nějak se mu nechce do kaytee exakt,dodržuji podmínky..teplota, hustota,lehké vstřikování z leva  a více méně nahoru aby mu stékala a polykal,ale bere to jako srandu,jsem opatrně důslednější,ale nic moc,10% své váhy nepozře...nechce se mu,proto krmím co 3 hod.a přes noc co by měl být vyhladovělý ráno tak taky nic moc.Jinak je hravý,zvědavý a čím dál víc získáváme důvěru.dělá mi to starosti,trošku hubne...mohl by někdo poradit,děkuji.Věncková

cone
cone (1412 příspěvků) 03.03.2015, 11:02:22 xxx.xxx.160.35
Kuba:

Dobrý den, uvažuji o chovu malých druhů arů, mám voliéru dlouhou 3,5 metru a vysokou 1,7. Hodí se do takových rozměrů některý druh?

  • ');" onmouseout="UnTip();" height="60">

A jak velký je zálet? Bude voliéra průletová nebo se budou arové na jaře a na podzim přenášet někam do tepla?

Jinak ty rozměry venkovního výletu  by vyhovovaly pro všechny druhy menších arů, jen snad ta výška se mi zdá malá, ne že by nestačila, ale arové se cítí nejlíp alespoň ve výšce hlavy osoby, která na ně kouká, pohled shora nějak nemusí - to je na bidle asi těch 170 cm na zemí.

cone
cone (1412 příspěvků) 03.03.2015, 11:07:23 xxx.xxx.160.35
Jarka vencková:

Dobrý den,máme elexe malého 6 týdnů  doma třetí den a nějak se mu nechce do kaytee exakt,dodržuji podmínky..teplota, hustota,lehké vstřikování z leva  a více méně nahoru aby mu stékala a polykal,ale bere to jako srandu,jsem opatrně důslednější,ale nic moc,10% své váhy nepozře...nechce se mu,proto krmím co 3 hod.a přes noc co by měl být vyhladovělý ráno tak taky nic moc.Jinak je hravý,zvědavý a čím dál víc získáváme důvěru.dělá mi to starosti,trošku hubne...mohl by někdo poradit,děkuji.Věncková


Napadá mě jen že už sám něco přizobává a tak  tolik kaše nepozře( to poznáte podle barvy trusu), nebo ná dokrmovací kaše nevhodnou konzistenci nebo teplotu - chladnou kaši přijímají papoušci dost neradi, optimální teplota kašičky je někde mezi 38 a 40°C, konzistence v tomto věku papouška by měla být jako u dětské přesnídávky nebo u medu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.